Jak zostać Sympatykiem Klubu - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

Jak zostać Sympatikiem Klubu?

Jeśli jesteś trenerem, osobą zainteresowaną rozwojem swoich kompetencji, szukasz inspiracji, nowej wiedzy lub ciekawostek ale nie masz czasu lub ochoty zaangażaować się w życie Klubu, możesz zostać Sympatykiem.

Wystarczy, że wyślesz maila na adres klub@klubtrenerowbiznesu.pl z prośbą o dołączeniu kontaktu do Ciebie do grona Sympatyków.


Administratorem przekazanych danych jest Empiria sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zasobnej 46, KRS 22 4400691. Dane przetwarzane są w sposób zgodny z zadeklarowanym, z poszanowniem ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów. Każdy ma prawo do kontroli przetwarzania swoich danych, prawo do ich zmieniania i poprawiania. Przekazane adresy nie są przekazywane podmioteom trzecim.

Możesz też skorzystać z szybkiej opcji, wpisując swój mail poniżej.

(jeśli w ciągu 10 minut nie otrzymasz maila potwierdzającego, oznacza to, że albo przefiltrował nas Twój łapacz spamu, albo był jakiś błąd w adresie mail - wpisz mail ponownie, powinno pomóc, jeśli nie pomoże, kontaktuj się bezpośrednio)
Dla Sympatyków


Klub Trenerów Biznesu jest niezależną i niekomercyjną organizacją. Tworzymy przestrzeń do rozwoju środowiska trenerskiego.

WIEDZA
Trener to zawód wymagający szczególnych inwestycji, szczególnych ponieważ są one niematerialne. Dzięki przynależności do grona Sympatyków możesz:

  • wzbogacać swoją wiedzę trenerską,

  • być na bieżąco z nowinkami w świecie szkoleń,

  • uzyskać poradę w trudnej sytuacji szkoleniowej.

Jak?
Przede wszystkim dzięki cyklicznym mailingom zawierającym ciekawostki i porady dla trenerów. Sympatycy otrzymują również zaproszenia do udziału w spotkaniach Klubu Trenerów Biznesu. Dla Sympatyków są one odpłatne, udział w pojedynczym, 8 godzinnym spotkaniu kosztuje symboliczne 100zł-120zł (wystawiamy faktury). Chcesz uzyskać poradę w trudnej sytuacji szkoleniowej? Wyślij na adres klubowy jej opis (możesz to zrobić anonimowo).

Klub jest też organizatorem specjalistycznych szkoleń dla trenerów. Sympatycy otrzymują zawsze rabaty na udział w warsztatach w programie Uczymy Trenerów z Doświadczeniem.

PRACA
Firmy i organizacje, a czasem osoby prywatne przesyłają na klubowy adres propozycje prowadzenia szkoleń, doradztwa, metoringów. W pierwszej kolejności zaproszenia wysyłane są do Klubowiczów. Jeśli jednak nie ma osoby, która posiada wymagane kompetencje i dysponuje czasem, propozycja wysyłana jest do grona Sympatyków.
Jeśli zależy Ci na tym aby nie przeoczyć propozycji, podaj jako kontaktowy ten adres mail, który regularnie odbierasz.

GADŻETY
Oferty specjalne: tańsze wejściówki na szkolenia i eventy, preferencyjne warunki zakupu towarów i usług związanych z wykonywaniem zawodu trenera.
Informacje o ofertach przesyłane są w mailingach, niektóre z nich pojawiają się również na stronie w zakładce Wydarzenia i oferty.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego