Wszystko dla trenera - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

Start
Wszystko dla trenera.
Znajdziesz tu zaproszenia od naszych partnerów:
- szkolenia i kursy innych firm,
- oferty infrastruktury szkoleniowej,
- sklepy i księgarnie dla trenerów.

Wszystkie poniższe ogłoszenia mają jedną wspólną cechę - warunki korzystania dla Klubowiczów i Sympatyków są preferencyjne.

Od 1.09.2016 szkolenia i warsztaty rozwijające warsztat trenerski i organizowane przez Klub zostały przeniesiona na inną podstronę.

          Karciane gry szkoleniowe z serii Teamwork Card Games

         
Teamwork Card Games to funkcjonalne i wygodne w użyciu karciane gry szkoleniowe przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych trenerów. Jedną z ich zalet jest możliwość wszechstronnego zastosowania. Poszczególne gry różnią się poziomem skomplikowania, liczbą uczestników oraz fabułą. Ponadto w podręczniku przedstawione są dodatkowe zasady, które w połączeniu z konkretną grą, czynią ją narzędziem dopasowanym do danej grupy i tematyki szkolenia.

Zestaw Multitool 1 mieści się w materiałowym woreczku i zawiera 6 gier oraz mini-podręcznik.         


Cena zestawu - 329 zł z VAT (plus koszt wysyłki 15 zł)

Specjalne ceny do końca 2017 roku:

- dla Klubowiczów 279 zł z VAT
- dla Sympatyków Klubu  299 zł z VAT
(plus koszt wysyłki 15 zł)

Hasła rabatowe wysłane mailem.


Karty coachingowe

           
    
Karty coachingowe to narzędzie dla coacha, trenera. Można je także zastosować do indywidualnej pracy nad swoimi celami, bądź obszarami do rozwoju.
Dają możliwość symbolicznego wyrażenia emocji i doświadczeń oraz ich interpretacji. Praca z kartami coachingowymi poszerza perspektywę i pomaga w stworzeniu kreatywnych rozwiązań.
Więcej informacji na stronie http://synapsazone.pl/karty-coachingowe

Dla Klubowiczów 10% rabatu.
Dla Sympatyków 5% rabatu.
Gra szkoleniowa "Przesłanie"

    

GraSzkoleniowa.pl to serwis udostępniający trenerom angażujące gry szkoleniowe, rozwijające różnorodne kompetencje. Oferowane narzędzia spotkały się już z uznaniem wielu trenerów i uczestników szkoleń.

Dla Klubu Trenerów Biznesu przygotowaliśmy zniżkę na zakup gry integracyjnej „Przesłanie”. Umożliwia ona nawiązanie pierwszych relacji wśród uczestników szkolenia, lepsze poznanie, czy też podniesienie energii grupy. Rozgrywka wspierana jest aplikacją, która dodatkowo angażuje uczestników.

Klubowicze i Sympatycy mogą zakupić grę „Przesłanie” ze zniżką 30 zł. Kod rabatowy został wysłany mailem - jest ważny bezterminowo i nie łączy się z innymi kuponami rabatowymi. Jeśli ktoś go nie otrzymał lub zgubił proszę o kontakt klub@klubtrenerowbiznesu.pl.


III ZLOTTT - inicjatywa oddolna Facebookowej grupy Trener Trenerowi Trenerem. Warsztaty i spotkania dla trenerów w gronie trenerów.

Strona internetowa


Czy macie już swoją profesjonalną stronę personalną?

W dzisiejszych czasach ważne jest, aby promować się w sieci.
Sam jako trener od 6 lat dbam o to, aby być widocznym w wyszukiwarkach. Dzięki temu każdego tygodnia mam nowe zapytania od potencjalnych klientów odnośnie mojej oferty. Pomyślałem, aby się tym z Wami podzielić i zaproponować swoją nową usługę -mogę stworzyć dla Ciebie personalną stronę www, albo zmodyfikować starą.

Jeśli jesteś trenerem, coachem, psychologiem - myślę, że moja propozycja może Cię zainteresować.

Wykonanie strony – 1200zł
Dla Klubowiczów – 600zł

Dla Sympatyków - 960zł

Dowiedź się więcej...

Sklep dla trenera


Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego https://www.gadzetytrenera.pl/.

Dla Klubowiczów 5% rabatu. Hasło zostało wysłane mailem, jeśli ktoś zgubił, zapraszam do kontaktu z Klubem.Wspieramy Akcję Empatia,
której inicjatorem jest TROP.

Zachęcamy wszystkich trenerów i przedsiębiorców do zainteresowania się bliżej przedsięwzięciem. Więcej na stronie: www.akcja-empatia.plSklep dla trenera - Experience Corner


Rabat na całą ofertę - 5% - www.experiencecorner.com/


Kod rabatowy został przesłany mailem. Jeśli ktoś go nie otrzymał lub zgubił proszę o kontakt klub@klubtrenerowbiznesu.pl

Literatura dla trenera w księgarni Difin - oferta ważna do odwołania lub do wyczerpania zapasów


Zapraszamy do skorzystania z oferty księgarni dostępnej na stronie www.ksiegarnia.difin.pl. Przy zakupie poniższych pozycji rabaty od cen katalogowych:

Klubowicze - 20%

Sympatycy klubu - 15%

Dodatkowo, przy zakupie większej ilości książek, np. jako materiału dla grupy szkoleniowej, możliwość uzyskania dodatkowych rabatów. Proszę powołać się na przynależność do którejś z ww grup związanych z Klubem. W uwagach zamówienia wpisz kod         promocyjny: KTB
Sale w Poznaniu - oferta ważna do końca sierpnia 2015


J
ako sympatyk Klubu Trenerów Biznesu chciałabym zaproponować Członkom i Sympatykom Klubu współpracę w zakresie korzystania z sali szkoleniowej i sali spotkań w ZAMKOVA Studio Rozwoju przy Starym Rynku w Poznaniu.

  • Sala szkoleniowa przeznaczona jest dla grupy max 20 osób, idealnie 8 – 12.

  • Sala spotkań to miejsce na indywidualne spotkania, doradztwo, coaching.

  • Do dyspozycji jest też pokoik zabaw dla dzieci wyposażony w klocki, puzzle, kredki, zabawki.

  • Kuchnia, WiFi, flipchart, rzutnik

  • Wsparcie organizacyjne i promocyjne


Do końca sierpnia proponuję 50% standardowej ceny (15 zł za godzinę korzystania z sali zamiast 30 zł netto).  

Z przyjemnością podejmę stałą współpracę z logopedą, psychologiem, dietetykiem, coachem, trenerem lub innym specjalistą, który szuka swojego stałego miejsca na realizację pasji i celów biznesowych – kwoty do ustalenia J

Miejsce jest cudowne, przyjazne, ma dobrą aurę i jest w samym sercu Poznania. W załączeniu prezentacja. Zapraszam serdecznie


Prezentacja


ZLOTTT - inicjatywa oddolna Facebookowej grupy Trener Trenerowi Trenerem. Warsztaty i spotkania dla trenerów w gronie trenerów.

Sale szkoleniowe w Warszawie - oferta ważna do odwołania


Sala na szkolenie lub spotkanie coachingowe w Warszawie, przy ul. Elektoralnej nieopodal pl. Bankowego - oferta ważna do odwołania

Sala należy do naszej Klubowiczki, szczególnie polecamy na szkolenia lub spotkania, na któych ważna jest atmosfera przytulnego wnętrza.
Dla Klubowiczów - 10% rabatu
Dla Sympatyków - 5% rabatu

Konsultacje indywidualne i zajęcia dot. emisji głosu - oferta ważna do odwołania


Ambasada Głosu - Centrum Logopedii udziela kompleksowej pomocy w zakresie pracy nad głosem (m.in. emisja i higiena głosu, dykcja, wystąpienia publiczne, praca z mikrofonem). Fascynuje nas proces mówienia - od powstawania słowa po jego poprawną artykulację. Naszą mocną stroną jest innowacyjność i świeże podejście do szeroko pojętego zagadnienia głosu.

Rabat na konsultacje indywidualne i/lub 10 godzinny blok zajęć.
Klubowicze - 20%
Sympatycy - 10%

Więcej:
http://ambasadaglosu.pl/Gry szkoleniowe - oferta ważna do odwołania
MindLab Games zajmuje się projektowaniem planszowych gier szkoleniowych. W ofercie firmy można znaleźć wiele  gotowych, sprawdzonych  gier, m.in. 'Twój Czas' dotyczący zarządzania sobą w czasie i work-life balance, "Gorączka Złota" dotycząca delegowania zadań czy też "Dworzec" dotyczący negocjacji problemowych.

Wszystkie gry, ze szczegółowymi opisami oraz cenami znajdziecie na  www.gry.mindlab.pl

Dla klubowiczów mamy ofertę specjalną - za okazaniem karty klubowej, zniżka 10% na licencje indywidualne i 5% na firmowe. Zniżka nie dotyczy zakupu kolejnych egzemplarzy gry w licencji firmowej.

ZLOTTT - 25-26.04.2015, Warszawa

Wydarzenie niezwykłe, była sobie na Facebooku grupa jakich tysiące, grupa dla trenerów, która dziś liczy tysiące członków, którzy znają się z wirtualnego świata tego najpopularniejszego medium społecznościowego. Czas się spotkać w realu.
ZLOTTT to szansa na spotkanie z trenerami i coachami z całej Polski, to także unikatowa możliwość uczestniczenia w warsztacie prowadzonym metodą Open Space Technology - metodą, która zrewolucjonizowała sposób prowadzenia spotkań i konferencji dla dużych grup.

Zobacz film pamiatkowy z tego spotkania.

Zdjęcia do portfolio - oferta ważna do odwołania


Jakubowska Foto oferuje fotografie biznesową dla wszystkich osób, dla których wizerunek jest ważnym i nieodłącznym elementem zawodowego sukcesu.
Pracujesz własnym wizerunkiem, pracujesz nad wizerunkiem innych, zbuduj zaufanie Klientów przyjaznym wizerunkiem profesjonalisty.


Dla Klubowiczów 10 % zniżki na komplet portretów (4 ujęcia na osobę) – oferta ważna do odwołania.

oferta

20-21.03.2015 odbyło się szkolenie

JAK ROZPALIĆ SWÓJ TRENERSKI BIZNES

i co zrobić, żeby się nie wypalić?

O profilaktyce wypalenia zawodowego i strategiach działania w trudnych warunkach rynkowych
czyli jak sprzedawać i prowadzić  szkolenia, a nie wygrać wycieczkę do piekła?

Organizatorem była Grupa Szkoleniowa "wymagamy.pl"

Servis do zarządzania rekrutacją - obowiązuje przez cały rok 2015


Podjęliśmy współpracę z serwisem Evenea. Wykorzystując go można łatwo zarządzać rekrutacją nie tylko na szkolenia ale również na duże eventy.
Koszty korzystania są zależne od skuteczności, tj. płacisz, gdy sprzedajesz. W przypadku rekrutacji na nieodpłatne wydarzania, żadne opłaty nie są pobierane.
Wykorzystanie serwisu jest szczególnie dogodne, gdy chcemy zaoszczędzić sobie pracy związanej z potwierdzaniem, pobieraniem opłat i wystawianiem rachunków.

Klubowicze i Sympatycy Klubu mogą korzystać z serwisu na preferencyjnych warunkach:
Klubowicze:
opcja I - od sprzedanego biletu/miejsca 2,5% +1zł od wartości, nie więcej jednak niż 9zł
opcja II - od sprzedanego biletu/miejsca 2,7%+1zł od wartości, nie więcej jednak niż 7zł
Sympatycy: od sprzedanego biletu/miejsca 2,5% +1zł od wartości, nie więcej jednak niż 9zł

Jak skorzystać z serwisu na preferencyjnych warunkach?
Każdy Klubowicz i Sympatyk otrzymał maila z kodami rabatowymi. (jeśli mail nie dotarł proszę o kontakt pod adresem klub@klubtrenerowbiznesu.pl). Należy zarejestrować się na http://evenea.pl/ wpisując odpowiedni kod rabatowy.

To jest link do oferty wynajmu sali szkoleniowej : http://bit.ly/21kYpob
Jednocześnie informuję, że dla członków Klubu udzielamy 15% rabatu na wszystkie usługi.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego