Skorzystaj z możliwości kontaktu przez Klub. - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

Pośredniczymy pomiędzy trenerami i osobami poszukującymi szkoleniowców o odpowiednich kwalifikacjach.

Jak to zrobić?
Wyślij maila na adres klub@klubtrenerowbiznesu.pl z informacją kogo poszukujesz.

Informacje podstawowe:
- tematyka szkolenia,
- grupa docelowa,
- czas trwania,
- miejscowość w której mają odbywać się zajęcia,
- termin realizacji,
- kontakt do osoby odpowiedzialnej za rekrutację trenerów (mail, tel.)

Przykład: Poszukuję trenera, który poprowadzi 2 dniowe szkolenie ze sprzedaży dla początkujących handlowców w branży medycznej. Szkolenie odbędzie się w Bydgoszczy, przewidywany termin: początek października.

Podanie większej ilości informacji doprecyzuje oczekiwania i zminimalizuje ilość dodatkowych pytań. Co jeszcze warto zamieścić w mailu?
- szczegóły dotyczące zawartości merytorycznej szkolenia,
- oczekiwania dotyczące trenera i jego kwalifikacji,
- oferowane warunki finansowe,
- zakres obowiązków (przygotowanie materiałów, testów wiedzy)
- termin przyjmowania zgłoszeń.

Przykład: Poszukuję trenera, który poprowadzi 2 dniowe (16h) szkolenie ze sprzedaży bezpośredniej. W programie szkolenia powinny znaleźć się zagadnienia dot.: zbijania obiekcji, asertywności i języka korzyści. Szkolenie organizowane będzie dla 10 początkujących (do pół roku stażu w zawodzie) handlowców z branży medycznej. Odbędzie się w Bydgoszczy, w pierwszym tygodniu października. Od trenera wymagamy doświadczenia w pracy w branży medycznej, mile widziane doświadczenie menadżerskie. Poza przeprowadzeniem szkolenia oczekujemy przygotowania materiałów szkoleniowych (bez wydruku). Oferowane wynagrodzenie to 200zł netto, zwrot kosztów podróży - umowa zlecenie lub faktura. Zapewniamy jeden nocleg w czasie szkolenia oraz całodzienne wyżywienie dla trenera. Zapraszamy do kontaktu do 15 września.

Co się dzieje dalej?
1. Wiadomość rozsyłana jest w formie mailingu do Klubowiczów. Na reakcję czekamy 3-5 dni. Jeśli nie zgłosi się odpowiedni trener...
2. Wiadomość rozsyłana jest w formie mailingu do Sympatyków Klubu. Na reakcję czekamy 3-5 dni. Jeśli nie zgłosi się odpowiedni trener...
3. Zaproszenie do przeprowadzenia szkolenia zamieszczane jest na: stronie Klubu, forum, fan page na Facebooku i grupie klubowej, stronie na Golden Line.

Ważne:
Klub nie odpowiada za jakość relacji pomiędzy trenerem a zamawiającym. Pełni jedynie funkcję pośrednika w nawiązaniu kontaktu. Za pośrednictwo nie są pobierane żadne opłaty.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego