Trenerskie inspiracje - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
XXXV Spotkanie Trenerskie - 2 czerwca 2018


Harmonogram:

09:30-10:00 – Czas na rozpłaszczenie się, przywitanie i zrobienie sobie kawy oraz zaprzyjaźnianie sie.
10:00-10:15 –
Dzień dobry!

10:15-11:45 Gra w biznesie, biznes w grze - Barbara Sławińska*

12:00-13:30 - Feedbackowe gry szkoleniowe - Anna Krajewska

13:30-14:30 - Przerwa obiadowa, czyli kto chce wyciąga kanapki, a kto woli udaje się do pobliskich jadłodajni
14:30-16:30 - Dwie twarze improwizacji - Daniel Bordman**

16:30-17:00 - Zamknięcie sesji i podsumowania


** Improwizacja jest zbiorem reguł i narzędzi, które powodują, że aktorzy na scenie tworzą, autentyczne historie, które dzieją się tu i teraz. Dzięki treningowi improwizacji robią to z olbrzymią swobodą, często nie dostępną dla aktorów szkolonych w tradycyjnym nurcie.

    
Jasne ramy, precyzyjny trening oraz zaufanie swoim impulsom powodują, że aktorzy poprzez swoją grę pozwalają widzom doświadczyć prawdziwych emocji i ważnych wglądów.
Dlaczego poznanie takiego sposobu pracy może być istotne dla trenerów? Umiejętność sprawnego i autentycznego reagowania na pojawiające się sytuacje, poszerzenie swojego zbioru narzędzi do pracy z grupami czy poznanie swoich ograniczeń, to tylko niektóre obszary, które może zaproponować improwizacja. Dlatego chciałbym pokazać, dwie twarze improwizacji.
Przedpołudniową i popołudniową. :)
A od Ciebie będzie zależało co tam się znajdzie. Dlatego przed szkoleniem, chcę z Tobą porozmawiać o tym czego potrzebujesz i jakie masz doświadczenie w improwizacji. Na tej podstawie zaprojektuję doświadczenia, które będzie przydatne dla Ciebie.
Decydujesz się na taką propozycję?

Prowadzący:

Barbara Sławińska - prowadzi prywatną szkołę Leader School w Łęcznej. Nieustannie rozwija swoje pasje i kształci się po to, aby stawać się lepszym. Swój optymizm i nieograniczoną energię przekazuje otoczeniu. Dba również o rozwój innych. Wydała na rynek autorski program do nauki matematyki Mateoo. Dzięki podręcznikom, które sama opracowała udowadnia, że każdego może nauczyć, wystarczy tylko znaleźć odpowiednią metodę. Twórca gry planszowej. Nauczyciel, psycholog, pedagog, manager 24h/dobę z zamiłowania i ciągłej potrzeby innych. Jej dodatkową pasją jest malarstwo i rzeźba, tworzy amatorsko, ale z wielkim zaangażowaniem i uznaniem wśród bliskich.

Anna Krajewska – jako trener działa od 2004 roku. Trener praktyk negocjacji, sprzedaży i zarządzania zespołem sprzedażowym, bo tym zajmowała się wcześniej. Trener biznesu, instruktor, nauczyciel akademicki, doradca zawodowy, autor. Tworzy programy dydaktyczne, projektuje i prowadzi szkolenia, eksperymentuje z nowymi metodami edukacyjnymi. Pracuje z biznesem, administracją publiczną, oświatą. W każdym momencie swojej pracy wykorzystuje i propaguje informację zwrotną 😊 http://akrajewska.pl/

    
Daniel Bordman – projektant doświadczeń, które zmieniają. Zawodowy aktor, trener, coach ICC, dziennikarz. Szkoli z wystąpień, zmienia głosy, projektuje rozwiązania biznesowe. Pracował między innymi dla firm ABC DATA SA., Aegon, Alcatel – Lucent Polska, Benefit Systems SA, BP, Ciech SA. Citi Handlowy, Delloite, Elektrociepłownia Opole, Gartner, General Electric, Grupa Żywiec, GSK, ING Bank Śląski, ITI, Johnson&Johnson, Kraft Foods Polska, Kruk SA., Kruszwica,  Politechnika Łódzka, Politechnika Świętokrzyska, PWC, PZL Mielec, Roche Polska, SGH w Warszawie, Skoda Auto Polska SA, Teekanee, The Royal Bank of Scotland, VOX Meble, UKSW w Warszawie, Urząd Marszałkowski w Lublinie, Wolters Kluwers Polska, Wydawnictwo Szkolne PWN, YES Biżuteria i wielu innych.
Więcej informacji znajdziecie na www.bordman.pl
Lokalizacja: Centrum Przedsiębiorczości na Smolnej, Warszawa, ul. Smolna 4. Uwaga lokalizacja adresu na mapach może być myląca. Należy dostać się na ul. Kruczkowskiego i iść parkiem w stronę ul. Smolnej. Centrum jest II piętrowym budynkiem na terenie parku.
Dojazd samochodem od strony ul. Kruczkowskiego, należy skręcić w parkową drogę na przeciwko ul. Czerwonego Krzyża. Nie ma oznaczenia ulicy, ale jest strzałka pokazująca, że mieści się tam Centrum Przedsiębiorczości, a uliczka jest ślepa. Można tam wjechać samochodem. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się parking, który w sobotę rano powinien być pusty.

Informacje organizacyjne:
- Każdy otrzyma maila potwierdzającego udział wraz z szczegółami organizacyjnymi około tydzień przed warsztatem,
- W ramach warsztatu cały czas dostępna jest przerwa kawowa - napoje, ciastka, owoce, słone przekąski,
- Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie zapraszam do zgłoszenia tego kilka dni przed warsztatem
- Nie zapewniamy obiadu,
- Wymagany dobry humor i chęć na spędzenie soboty w doborowym, mądrym i sympatycznym towarzystwie.
Zapisz się:
Udział dla Klubowiczów jest nieodpłatny. Pozostałe osoby wpłacają na rzecz Klubu 100zł kosztów organizacyjnych.


Wpłać 100zł za udział w pojedynczym spotkaniu lub 250zł jako roczną opłatę członkowską. Dane do przelewu: 42 1020 1127 0000 1302 0263 5464, PKO Bank Polski SA, Empiria sp. zoo 04-862 Warszawa ul. Zasobna 46. W tytule przelewu odpowiednio Spotanie trenerskie, data lub Klub Trenerów imię i nazwisko.

Na naszych warsztatach:
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego