Trenerskie inspiracje - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
XXXII Warsztat Trenerski - 2 grudnia 2017


Harmonogram:

09:30-10:00 – Czas na rozpłaszczenie się, przywitanie i zrobienie sobie kawy oraz zaprzyjaźnianie sie.
10:00-10:15 –
Dzień dobry!

10:15-12:15 Prezentacje, które są bardziej... - Anna Kędzierska i Maciej Cichocki

12:30-14:00 - Dlaczego ryzykujemy? - Justyna Pokładnik*

14:00-15:00 - Przerwa obiadowa, czyli kto chce wyciąga kanapki, a kto woli udaje się do pobliskich jadłodajni.
15:00-16:30 - Jak sprzedawać nie sprzedając? - Arkadiusz Chludziński**

16:30-17:00 - Zamknięcie sesji i podsumowania


* Jeśli ktoś spodziewa się teorii i stref komfortu poczuje się rozczarowany. Będzie z perspektywy szkoleniowca BHP.

**Jak sprzedawć usługi szkoleniowe? Jak się  wyróżnić prowadząc działania sprzedażowe (sprzedaż  konsultacyjna/doradcza). Jak łamać schemat. No i jak sprawić żeby  sprzedaż nie tylko nie bolała, ale też co zrobić żeby sprzedając  swoje usługi czerpać radość.

Prowadzący:

Anna  Kędzierska - gryzmografka, trenerka z siwą brodą, a psycholog z  wykształcenia. Zafascynowana myśleniem wizualnym stosuje je w planowaniu  szkoleń, przygotowywaniu materiałów, na sali szkoleniowej, w  prezentacjach do webinarów, konferencji i… (wszędzie, gdzie się da, a da  się wszędzie!)

Współwłaścicielka  rysowienie.pl, w którym wraz z Maćkiem Cichockim rysuje filmy i  prezentacje na zamówienie tych, którzy chcą zwiększyć swoją efektywność  wykorzystując visual storytelling.
Zaraziła  pasją do języka wizualnego ponad setkę ludzi, w tym między innymi:  trenerów, coachów, sprzedawców, specjalistów BHP i HR...
Honorowa członkini Klubu Trenerów Biznesu.

Justyna PokładnikPedagog i Audytor Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu BHP (WSZOP Katowice).

    
Warsztatu trenerskiego uczyła się w Niemczech pracując w firmie Kirschstein&Partner w Hamburgu. Prowadzi warsztaty m.in. z zakresu psychologii bezpieczeństwa pracy, komunikacji, przywództwa w bezpieczeństwie, analizy powypadkowej, efektywnego prowadzenia szkoleń i kształtowania instrumentów bezpieczeństwa (ukierunkowanie na zmiany zachowania i świadomości). Ma doświadczenie w organizacji konkursów BHP i Dni Bezpieczeństwa. Przeprowadzi również analizy kultury bezpieczeństwa i doradza firmom, jak rozwijać ich kulturę bezpieczeństwa. Posiada doświadczenie w pracy w Polsce oraz za granicą (m.in. Niemcy, Szwajcaria, Oman). Dwukrotnie organizowała i przeprowadzała polską edycję konkursu K&P Safety Culture Award, wspierała również organizację wielu konferencji (m.in. „Aktywne dni BHP”). Pisze również artykuły do branżowych czasopism oraz opracowuje własne gry szkoleniowe.  
Chętnie dzieli się swoją wiedzą ze studentami prowadząc gościnne wykłady.
W wolnym czasie prowadzi własnego bloga, pisze artykuły, czyta, jeździ na rowerze i organizuje z rodziną spontaniczne wyprawy po Europie.
Właścicielka firmy TAM.
    

Arkadiusz Chludziński Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu działań Business Development. Pracował w takich firmach jak Orange Polska (Account Manager), Deloitte (Business Development Coordinator) oraz PwC (Head of Business Development Team). Łączy wiedzę praktyczną, zdobytą na polu sprzedaży z wiedzą naukową. Entuzjasta sprzedaży. Konsultant, Trener Sandler Training Polska. W sprzedaży kieruje się zasadą: „wyróżnij się albo zgiń”. Autor wielu publikacji. Naczelny pogromca bezrefleksyjnego podejścia do prowadzenia działań sprzedażowych. Sprzedawca nawrócony na marketing. Więcej...

    
Lokalizacja: Centrum Przedsiębiorczości na Smolnej, Warszawa, ul. Smolna 4. Uwaga lokalizacja adresu na mapach może być myląca. Należy dostać się na ul. Kruczkowskiego i iść parkiem w stronę ul. Smolnej. Centrum jest II piętrowym budynkiem na terenie parku.
Dojazd samochodem od strony ul. Kruczkowskiego, należy skręcić w parkową drogę na przeciwko ul. Czerwonego Krzyża. Nie ma oznaczenia ulicy, ale jest strzałka pokazująca, że mieści się tam Centrum Przedsiębiorczości, a uliczka jest ślepa. Można tam wjechać samochodem. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się parking, który w sobotę rano powinien być pusty.

Informacje organizacyjne:
- Każdy otrzyma maila potwierdzającego udział wraz z szczegółami organizacyjnymi około tydzień przed warsztatem,
- W ramach warsztatu cały czas dostępna jest przerwa kawowa - napoje, ciastka, owoce, słone przekąski,
- Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie zapraszam do zgłoszenia tego kilka dni przed warsztatem
- Nie zapewniamy obiadu,
- Wymagany dobry humor i chęć na spędzenie soboty w doborowym, mądrym i sympatycznym towarzystwie.
FORMULARZ REJESTRACJI UDZIAŁU

W Warsztacie mogą wziąć udział tylko osoby, które się wcześniej zarejestrowały i otrzymały potwierdzenie.
- Udział dla Klubowiczów zawsze jest nieodpłatny
- Udział dla pozostałych osób jest odpłatny - 100zł brutto.
Na poprzednim warsztacie
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego