Harmonogram - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
XXVIII Warsztat Trenerski - 22 kwietnia 2017


Harmonogram:

09:30-10:00 – Czas na rozpłaszczenie się, przywitanie i zrobienie sobie kawy oraz zaprzyjaźnianie sie.
10:00-10:15 –
Dzień dobry, gdzie jesteśmy, po co i co się będzie działo.

10:15-11:45 Teamwork Card Games - testujemy narzędzie autorskie - Artur Scisłowski

12:00-13:45 - Przystosowanie i wykorzystanie gier rozrywkowych na szkoleniach? - Urszula Rudzka-Stankiewicz

13:45-14:55 - Przerwa obiadowa, czyli kto chce wyciąga kanapki, a kto woli zamawia pizzę.
14:45-16:30 - Czy wiesz co zrobić, gdy ktoś zemdleje na zajęciach? albo skręci nogę? Pierwsza pomoc - Jakub Kucharzak

16:30-17:00 - Zamknięcie sesji i podsumowania

Prowadzący:

    
Artur Scisłowski - psycholog, trener i psychoterapeuta. Od 2004 roku pracuje z młodzieżą niepełnosprawną w Ośrodku dla Dzieci Niewidomych w Laskach. Prowadzi także warsztaty rozwoju osobistego dla różnorodnych grup (lekarzy, nauczycieli, studentów, osób bezrobotnych i niepełnosprawnych). Od 2015 roku studiuje w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Psychoterapia Gestalt, czyli nurt humanistyczno-egzystencjalny, jest dla niego nie tylko dobrym sposobem na pracę terapeutyczną, lecz także uniwersalnym podejściem możliwym do zastosowania w wielu dziedzinach i różnych środowiskach. Miłośnik gier szkoleniowych, duńskich klocków i podróży. Prywatnie mąż i tata.
Urszula Rudzka- Stankiewicz -  doświadczony menedżer projektów, trener i psycholog. Prowadzi zarówno duże projekty szkoleniowo – rozwojowe, jak i osobiście pracuje na sali szkoleniowej, jako trener i facylitator. Twórca metody wdrażania zmian procesów Espresso Workshops oraz schematu pracy moderacyjnej Meeting Facilitation Tool. Propagatorka grywalizacji w ujęciu Human Focused Design, stosowanej zarówno bez, jak i z wykorzystaniem nowoczesnej technologii (partner współpracujący platformy gamifikacyjnej Tribeware). Właścielka firmy doradczo-szkoleniowej FreshHR oraz sklepu internetowego z materiałami dla trenerów GadzetyTrenera.pl. Prywatnie mama dwójki maluchów, zakochana w kuchni włoskiej i tenisie ziemnym.
Jakub Kucharzak - właściciel firmy szkoleniowo - usługowej COMPENDIUM, działającej w  zakresie BHP, ochrony przeciwpożarowej i pierwszej pomocy na terenie  całego kraju. Specjalizuje się w szkoleniach z pierwszej pomocy,  BHP, prawa pracy i ochrony p.poż. Po za własną działalnością pracuje  również w międzynarodowej firmie logistycznej, gdzie koordynuje duży projekt związany z  szkoleniem pracowników z udzielania  pierwszej pomocy przed medycznej, a także pełni funkcję Głównego  Inspektora ds. BHP.
Absolwent Szkoły Aspirantów Państwowej Straży  Pożarowej w Poznaniu, gdzie uzyskał tytuł Inspektora p.poż, a także  Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, gdzie ukończył studia w  zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. W między czasie uczęszczał na  studia podyplomowe z coachingu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.  Bezpieczeństwo w pracy traktuje nie jako obowiązek a misję do  spełnienia. Jak sam mówi świadomość pracownika jest kluczem do sukcesu w   tym zawodzie.
Lokalizacja: Centrum Przedsiębiorczości na Smolnej, Warszawa, ul. Smolna 4. Uwaga lokalizacja adresu na mapach może być myląca. Należy dostać się na ul. Kruczkowskiego i iść parkiem w stronę ul. Smolnej. Centrum jest II piętrowym budynkiem na terenie parku.
Dojazd samochodem od strony ul. Kruczkowskiego, należy skręcić w parkową drogę na przeciwko ul. Czerwonego Krzyża. Nie ma oznaczenia ulicy, ale jest strzałka pokazująca, że mieści się tam Centrum Przedsiębiorczości, a uliczka jest ślepa. Można tam wjechać samochodem. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się parking, który w sobotę rano powinien być pusty.

Informacje organizacyjne:
- Każdy otrzyma maila potwierdzającego udział wraz z szczegółami organizacyjnymi około tydzień przed warsztatem,
- W ramach warsztatu cały czas dostępna jest przerwa kawowa - napoje, ciastka, owoce, słone przekąski,
- Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie zapraszam do zgłoszenia tego kilka dni przed warsztatem
- Nie zapewniamy obiadu,
- Wymagany dobry humor i chęć na spędzenie soboty w doborowym, mądrym i sympatycznym towarzystwie.
FORMULARZ REJESTRACJI UDZIAŁU

W Warsztacie mogą wziąć udział tylko osoby, które się wcześniej zarejestrowały i otrzymały potwierdzenie.
- Udział dla Klubowiczów zawsze jest nieodpłatny
- Udział dla pozostałych osób jest odpłatny - 100zł brutto.
Galeria
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego