Trenerskie inspiracje - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
XLIV Spotkanie Trenerskie - 9 listopada 2019


Harmonogram:
w trakcie ustalania
09:30-10:00 – Czas na rozpłaszczenie się, przywitanie i zrobienie sobie kawy oraz zaprzyjaźnianie sie.
10:00-10:15 –
Dzień dobry!

10:15-11:15 - Jak nasz mózg wpływa na naszą osobowość czyli trochę o STRUCTOGRAMIE - Kinga Klejment

11:30- 13:00 - Podróże z superbohaterami w wersji FRIS - Karina Klar-Świderska

13:00-14:00 - przerwa, obiadowa, kto lubi wyciąga kanapki, a kto woli idzie gdzieś w okolicy na dania serwowane

14:00-16:30 - Kompetencje międzykulturowe, jak to zrobić z 80 osobową salą - Dorota Czołak

16:30-17:00 - Rundka + uściski

Prowadzący:

Kinga Klejmnet –  trener  sprzedaży i relacji, certyfikowany  trener  metody STRUCTOGRAM.
Od 20 lat zajmuję się sprzedażą. Pracowałam jako przedstawiciel  handlowy oraz tworzyłam zespoły sprzedażowe. Z wykształcenia jestem  prawnikiem, z wyboru przedsiębiorcą i inwestorem. Pomagam w budowaniu  prawidłowych relacji zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Uczę jak  budować silne zespoły, oraz jak efektywnie sprzedawać. Wykorzystuję do  tego metodę opartą na badaniach naukowych ludzkiego mózgu- STRUCTOGRAM,  która pozwala odkryć naturalne predyspozycje człowieka i fundamenty  osobowości. Łączę moją wiedzę i doświadczenie w programie 4 szkoleń: Poznanie Swoich Możliwości, Poznanie Możliwości Innych Ludzi, Twoje  Możliwości w Biznesie, Twoje Możliwości w Zarządzaniu Innymi Ludźmi.  Wspieram innych w rozwoju osobistym i zawodowym prowadząc szkolenia oraz  warsztaty, a także pracując z klientem jako coach i mentor.
Z sukcesem prowadzę społeczność Strefę Silnych Kobiet, która  zrzesza ponad 1300 osób. Moją motywacją do pracy jest miłość i szacunek  do drugiego człowieka.  
Więcej o mnie
FB: Kinga Klejment Academy
YT: Kinga Klejment Academy
Mail:  kontakt@kingaklejment.pl

    

Karina Klar-Świderska - Senior Trener, prakyk, specjalista od edukacji dorosłych. Absolwentka studiów trenerskich na kierunku: Trener rozwoju osobistego i zawodowego, absolwentka studiów MBA. Obecnie jako trener wewnętrzny w organizacji finansowej, prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji, sprzedaży, szkolenia produkowe. Posiada wieloletnie doświadczenie trenerskie.

    

Dorota Czołak trener biznesu,  wykładowca,  psycholog  społeczny.

Praktyk zarządzania organizacją i zespołami. Ekspert w dziedzinie importu z Chin,  znawca kultury dalekowschodniej i pracy w środowisku międzykulturowym.
Specjalizuje się w szkoleniach z komunikacji biznesowej,  komunikacji międzykulturowej oraz szkoleniach dotyczących bezpiecznego importu z Chin. Prowadzi warsztaty kompetencji międzykulturowych dla biznesu oraz placówek oświatowych. Wspiera młodych przedsiębiorców jako mentor. Interesuje się kulturą chińską i zmianami społecznymi w Chinach.

www.eduforce.pl

Lokalizacja: Centrum Przedsiębiorczości na Smolnej, Warszawa, ul. Smolna 4. Uwaga lokalizacja adresu na mapach może być myląca. Należy dostać się na ul. Kruczkowskiego i iść parkiem w stronę ul. Smolnej. Centrum jest II piętrowym budynkiem na terenie parku.
Dojazd samochodem od strony ul. Kruczkowskiego, należy skręcić w parkową drogę na przeciwko ul. Czerwonego Krzyża. Nie ma oznaczenia ulicy, ale jest strzałka pokazująca, że mieści się tam Centrum Przedsiębiorczości, a uliczka jest ślepa. Można tam wjechać samochodem. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się parking, który w sobotę rano powinien być pusty.

Informacje organizacyjne:
- Każdy otrzyma maila potwierdzającego udział wraz z szczegółami organizacyjnymi około tydzień przed warsztatem,
- W ramach warsztatu cały czas dostępna jest przerwa kawowa - napoje, ciastka, owoce, słone przekąski,
- Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie zapraszam do zgłoszenia tego kilka dni przed warsztatem
- Nie zapewniamy obiadu,
- Wymagany dobry humor i chęć na spędzenie soboty w doborowym, mądrym i sympatycznym towarzystwie.
Zapisz się:
Udział dla Klubowiczów jest nieodpłatny. Pozostałe osoby wpłacają na rzecz Klubu 100zł kosztów organizacyjnych.


Wpłać 100zł za udział w pojedynczym spotkaniu lub 300zł jako roczną opłatę członkowską. Dane do przelewu: 42 1020 1127 0000 1302 0263 5464, PKO Bank Polski SA, Empiria sp. zoo 04-862 Warszawa ul. Zasobna 46. W tytule przelewu odpowiednio Spotanie trenerskie, data lub Klub Trenerów imię i nazwisko.

Na naszych warsztatach:
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego