VI Spotkanie Klubowe - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia

VI Spotkanie Klubowe - 23 lutego 2013

Formuła tego spotkania był nieco inna niż dotychczas. Tym razem postawiliśmy na integrację, a więc dużo lodołamaczy, pogaduszek itp
09.30-10.00 - kawa, rozpłaszczenie się itp
10.00-11.00 - gra lodołamacz "Intuicja" - prowadzi Karolina Prusińska
11.00-11.30 - zamawiamy pizzę, aby dowieźli na 13.00
11.30-13.00 - sprzedaż dla tych, którzy nie chcą sprzedawać - prowadzi Waldek Kamiński
13.00-14.00 - odbiór pizzy i konsumpcja
14.00-15.00 - improwizacje teatralne - prowadzi Adam Maliszewski
15.00-16.00 - “Chińska fabryka”- czyli gdzie i w jakich warunkach powstają przedmioty, których używamy - prowadzi Dorota Czołak
16.00-17.00 - cd. improwizacje teatralne - prowadzi Adam Maliszewski

Dla tych, którzy wybierają się po raz pierwszy adres:


FIRMA 2000 Sp. z o.o.
ul. Królowej Marysieńki 90
02-954 Warszawa

Dla wszystkich, tym razem będziemy urzędować w innej sali, tj. nie wchodzimy na I piętro tylko okrążamy budynek od prawej. Będzie wywieszka.


Udział w spotkaniu wymaga rejestracji on-line:
Nie wpisujcie firmy, rejestracja trwa wtedy krócej, a ja i tak wiem, kto jest kto
https://www.firma2000.pl/formularz/formularz.php

Relacja z VII spotkania Klubu

Zakończyło się pierwsze w 2013 r. spotkanie klubowe. Z założenia miło być to spotkania bardzo swobodne, integracyjne i nie wiele wnoszące merytorycznie do naszego warsztatu trenerskiego. Okazało się, że 7 godzin z tak niezwykłymi ludźmi jakimi są Klubowicze, bez względu na przyjętą formę, jest kopalnią wiedzy, doświadczeń i pomysłów.

A co się działo?

Zagraliśmy w intuicję - grę lodołamacz, którą można stosować również do poznania potrzeb i nastawienia grupy szkoleniowej.

Waldek miał zrobić krótkie szkolenie sprzedażowe. Zrobił, ale przy okazji zaskoczył nas wszystkich swoimi talentami aktorskimi. Na zdjęciu postać Julianny w którą brawurowo się wcielił i ku uciesz gawiedzi zapoznał nas w ten sposób z procesem sprzedażowym.

Trener szuka inspiracji i narzędzi w przeróżnych dziedzinach. Zdjęcia i filmy stały się już standardowym sposobem obrazowania zagadnień merytorycznych. Adam pokazał nam, że jest kolejna dziedzina z której możemy czerpać inspiracje - teatr improwizowany. Przez 1,5h skakaliśmy na jednej nodze, wyrywaliśmy motylom skrzydełka, pohukiwaliśmy i robiliśmy wiele innych, z pozoru dziwnych rzeczy. Okazało się, że odpowiednio dobrany i zestawiony cykl tego typu ćwiczeń może być czymś więcej niż energetyzerem. Adamowi udało się przez aktywność fizyczną doprowadzić do zwiększenia poziomu naszej koncentracji i uważności.

Dorota wprowadziła nas w tajniki chińskich fabryk. Dowiedzieliśmy się jak ci ludzie żyją, mieszkają, pracują, a wszystko to obrazowane fotografiami z jej podróży służbowych. Mieliśmy również możliwość dotknięcia prawdziwych jedwabników i nieobrobionego jedwabiu, którego swoją drogą nie potrafiliśmy rozpoznać.

Dla mnie osobiście, jak zwykle zakończyliśmy z poczuciem niedosytu. 7 godzin to stanowczo zbyt mało aby wyczerpać wszystkie tematy, które się pojawiły.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego