Trenerskie inspiracje - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
LX Spotkanie Trenerskie - 21 pażdziernika 2023


Harmonogram:
10:00-11:00 – Czas na rozgoszczenie się i start.
11:00-13:00 –
Jak kontakt z przyrodą i zwirzętami inspiruje nas w pracy szkoleniowej - Anna Zdzieszyńsa

13:00-14:00 - Przerwa obiadowa

14:00-16:30 - Gry i zabawy intergcyjne - prowadzą, Zbyszek Dzideczek, Beata Jakubowsk i inni zinspirowani

16:30-17:00 - Podsumowania i pożegnania


Prowadzący:

Anna Zdzieszyńska - trener i coach. Praktykuje od 1998r. i wykorzystuje w swojej pracy nietypową pomoc - konie. Sama pisze: "To właśnie praca z rumakami skłoniła mnie do refleksji dotyczących mojego rozwoju, pracy nad sobą, świadomością emocjonalną i 100% obecnością. Na sobie odczułam siłę oddziaływania koni. I niechęć do zrezygnowania z którejkolwiek z pasji - miłości do ludzi i koni - zainspirowała mnie do zespolenia ich w jedno. Powstała EquusMind - metoda rozwoju, w której człowiek pracując z ziemi z koniem czerpie wielkie doświadczenia. Te doświadczenia może przekuć na nową dla siebie wartość."
Uwielbia pracę metaforą i jako pierwsze narzędzie przygotowała Karty Inspiracji. Powstały one jako własna pomoc do pracy indywidualnej i grupowej. Są narzędziem używanym przez Annę, a teraz można je również kupić. Opracowała również Karty Lekcje od Koni, Karty Barometr Nastroju Karty Inspiracji i karty Temperatura Relacji.

Zbigniew Dzideczek - Absolwent Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie oraz studiów podyplomowych na różnych uczelniach w zakresie handlu zagranicznego, ekonomii oraz stosunków międzynarodowych. Szkolony przez renomowane firmy w zakresie zarządzania biznesem, zarządzania projektami , sprzedaży, marketing, negocjacji oraz wystąpień publicznych.

Prywatny przedsiębiorca specjalizujący się w programach restrukturyzacyjnych i  zarządzaniem zmianą. Swoją praktyczną wiedzę pożytkuje również w doradztwie oraz edukacji. Był Prezesem/Członkiem Zarządu/ Dyrektorem handlowym w takich firmach jak Huta Stalowa Wola,  ZPC Ursus, Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu (obecnie Sikorsky Company) oraz  CIECH S.A.  Wykładowca zarządzania i negocjacji w programach magisterskich i studiach MBA  uczelni ASBIRO przy uniwersytecie Łazarskiego. Z sukcesem negocjował i finalizował transakcje oraz umowy handlowe i inwestycyjne na rynkach USA, Chin, Pakistanu, Rosji, Maroka, Republiki Południowej Afryki czy Brazylii.
Członek klubu TOP CAREERS Toastmasters w Warszawie, pełnił przez dwie kadencje funkcje Prezesa klubu a następnie jako Dyrektor Okręgu J4, obecnie PATHWAYS Guide  - nowego programu edukacyjnego Toastmasters International.

Partner austriackiej firmy EnGardE Verhandlungstraining GmbH oraz trener umiejętności negocjacyjnych (http://en.engarde-training.com). Polski partner  HPS Hierhold Presentation Services Gesellschaft m.b.H. – austriackiego Instytutu specjalizującego się w edukacji i treningach z profesjonalnych prezentacji oraz retoryki biznesowej (http://www.hps-training.com/en/hps/ueber-uns.html )
Lokalizacja:
Podkowa Leśna               
Adres: ul. Sosnowa 21

Organizcyjnie, dla przypomnienia
Klub to miejsce trenersich eksperymentów, poszukiwania własnej indywidualności, Klub to nie miejsce na porównywnie się, ocenianie ani wykazywanie. Tym razem gościmy u naszej koleżanki klubowej. Na terenie są 4 psy. Osoby uczulone na sierść tym razem przepaszamy, nie da się wydezynfekować otoczenia pod Wasze porzeby.

Zapisy:


Jeśli należysz do Klubu nie ponosisz żadnych kosztów. Jeśli jesteś gościam, wpłać 100zł za udział w pojedynczym spotkaniu lub 300zł jako roczną opłatę członkowską. Dane do przelewu: 42 1020 1127 0000 1302 0263 5464, PKO Bank Polski SA, Empiria sp. zoo 04-862 Warszawa ul. Zasobna 46. W tytule przelewu odpowiednio Spotanie trenerskie, data lub Klub Trenerów imię i nazwisko.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego