Trenerskie inspiracje - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
LIX Spotkanie Trenerskie - 24 czerwca 2023


Harmonogram:
10:00-10:15 – Czas na rozgoszczenie się i start.
10:15-11:45 –
Bilans i wynik finansowy dla opornych - Jacek Pęczak

11:45-12:00 - Przerwa

12:00-13:00 - Upskilling/reskilling - zsastosowanie Modelu 70-20-10 - dla coacha i trener - Joann Małachowsk i Anna Zdzieszyńska

13:00-13:30 - Joga dla chętnych - Joanna Hetman-Krajewska

13:30-14:30 - Przerwa obiadow

14:30-16:00 - Jak stworzyć swoje narzędzie trenersie z pomocą i wsparciem AI - Karina Klar-Świderska

15:50-16:00 - Podsumowania i pożegnania


Prowadzący:

Jacek Krzysztof Pęczak – absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, studia podyplomowe z rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Doradca biznesu z 30-letnią praktyką zawodową. Zrealizował ponad 4.000 godzin wykładów i doradztwa dla różnych odbiorców – od osób bezrobotnych poprzez absolwentów wyższych uczelni do właścicieli i kadry kierowniczej firm. Pracował jako księgowy, właściciel biura rachunkowego oraz menedżer administracyjny
i finansowy. Realizował projekty wdrożeniowe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w polskich organizacjach. Prowadzi szkolenia w zakresie rachunkowości, finansów, audytu organizacyjnego, kadrowo-płacowym, zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania NGO oraz kierowania zespołem i zawierania umów. Posiada bogate doświadczenie w zakresie funkcjonowania organizacji pozarządowych i rozliczania dotacji. Współpracuje z grupą uczelni WSB jako wykładowca kontraktowy. Łatwo nawiązuje kontakt ze swoimi słuchaczami, jest dobrym oratorem i dowcipnym wykładowcą.
Joanna Małachowska - Z pracą dla HR i w HR jest związana od 1998 roku. Była rekruterem, trenerem i konsultantem w firmie szkoleniowej. Przez 8 lat pracowała w Dziale HR Grupy Aviva, zdobywając doświadczenie w koordynowaniu i dostarczaniu działań rozwojowych dla pracowników w powiązaniu z innymi procesami HR. W CoachWise S.A. odpowiada za relacje z klientami korporacyjnymi, ofertowanie i sprzedaż usług oraz prowadzenie wybranych projektów szkoleniowych i doradczych.

Anna Zdzieszyńska - trener i coach. Praktykuje od 1998r. i wykorzystuje w swojej pracy nietypową pomoc - konie. Sama pisze: "To właśnie praca z rumakami skłoniła mnie do refleksji dotyczących mojego rozwoju, pracy nad sobą, świadomością emocjonalną i 100% obecnością. Na sobie odczułam siłę oddziaływania koni. I niechęć do zrezygnowania z którejkolwiek z pasji - miłości do ludzi i koni - zainspirowała mnie do zespolenia ich w jedno. Powstała EquusMind - metoda rozwoju, w której człowiek pracując z ziemi z koniem czerpie wielkie doświadczenia. Te doświadczenia może przekuć na nową dla siebie wartość."
Uwielbia pracę metaforą i jako pierwsze narzędzie przygotowała Karty Inspiracji. Powstały one jako własna pomoc do pracy indywidualnej i grupowej. Są narzędziem używanym przez Annę, a teraz można je również kupić. Opracowała również Karty Lekcje od Koni, Karty Barometr Nastroju Karty Inspiracji i karty Temperatura Relacji.

Joanna Hetman-Krajewska – adwokat i radca prawny; magister prawa i amerykanistyki. Od 2003 r. prowadzi Kancelarię Prawniczą PATRIMONIUM w Warszawie, specjalizującą się w obsłudze prawnej w zakresie prawa własności intelektualnej (prawo autorskie, znaki towarowe, prawo konkurencji, prawo internetu, prawo reklamy). Autorka publikacji książkowych oraz wielu artykułów traktujących o aktualnych problemach prawnych, ukazujących się na łamach „Rzeczpospolitej”, „Biblioteki Analiz” i „Magazynu Literackiego Książki”. Od 2005 r. zajmuje się działalnością szkoleniową, prowadząc szkolenia i konferencje z zakresu prawa własności intelektualnej. Prowadziła szkolenia z zakresu prawa autorskiego dla takich podmiotów jak: TVP, WSiP, SGH, Politechnika Warszawska, Politechnika Łódzka, Politechnika Gdańska, PWN, Instytut Badań Literackich PAN, Stowarzyszenie Tłumaczy Polskich. Inicjatorka i wykładowca na Studiach Podyplomowych „Edytorstwo i Rynek Książki” w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej im. Bolesława Prusa w Warszawie. Ukończyła studia doktoranckie w Instytucie Nauk Prawnych PAN. Obecnie wykładowca prawa własności intelektualnej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Członek Komisji Prawa Autorskiego działającej przy Ministrze Kultury i Dziedzictwa Narodowego (trzecia kadencja). Kontakt: joannahetman@patrimonium.com.pl. Więcej: www.patrimonium.com.pl


Karina Klar-Świderska - Senior Trener, prakyk, specjalista od edukacji dorosłych. Absolwentka studiów trenerskich na kierunku: Trener rozwoju osobistego i zawodowego, absolwentka studiów MBA. Obecnie jako trener wewnętrzny w organizacji finansowej, prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji, sprzedaży, szkolenia produkowe. Posiada wieloletnie doświadczenie trenerskie.

    

Lokalizacja:
Warszawa, sala Empiku                
Adres: Marszałkowska 104/122
wejście przy TK Max, na przeciwsko czeskiej restaurcji, windą na 3 p.

Organizcyjnie, dla przypomnienia
Klub to miejsce trenersich eksperymentów, poszukiwania własnej indywidualności, Klub to nie miejsce na porównywnie się, ocenianie ani wykazywanie.

Zapisy:


Jeśli należysz do Klubu nie ponosisz żadnych kosztów. Jeśli jesteś gościam, wpłać 100zł za udział w pojedynczym spotkaniu lub 300zł jako roczną opłatę członkowską. Dane do przelewu: 42 1020 1127 0000 1302 0263 5464, PKO Bank Polski SA, Empiria sp. zoo 04-862 Warszawa ul. Zasobna 46. W tytule przelewu odpowiednio Spotanie trenerskie, data lub Klub Trenerów imię i nazwisko.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego