Warsztat odkrywania potencjału trenerskiego przy wykorzystaniu FRIS - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

TYTUŁ: FRIS - buduj swój warsztat trenerski na potencjałach

Szkolenie prowadzi:

Karina Klar-Świderska - Senior Trener, prakyk, specjalista od edukacji dorosłych. Absolwentka studiów trenerskich na kierunku: Trener rozwoju osobistego i zawodowego, absolwentka studiów MBA. Obecnie jako trener wewnętrzny w organizacji finansowej, prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji, sprzedaży, szkolenia produkowe. Posiada wieloletnie doświadczenie trenerskie.

    
OPIS:
Zapraszamy na coś więcej niż szkolenie, na kompleksową, trzyetapową podróż w świat relacji, potencjałów i ich wykorzystania:

1. Badanie FRIS - wypełnisz kwestionariusz, który pozwoli dookreślić w Tobie to co najsilniejsze, wyjątkowe i wyróżniające Ciebie.

2. Szkolenie - wiedzieć i umieć wykorzystać to znacząca różnica. Jest jeszcze coś, czego indywidualne badanie nie może zapewnić, nie może w praktyce pokazać Ci jak pracować z ludzmi, którzy czasem są tak bardzo inni niż Ty, a czasem wydają się być bratnimi duszami. Dzięki doświadczeniu i niezwykłym interpersonalnym kompetencjom trenerki odkryjesz nowy poziom rozumienia siebie i innych w relacjach, w pracy, w sposobie uczenia się i reakcji na świat. Twoje rozumienie uczestników i wpływ na efekty szkoleniowe podniosą się na nowy, wyjątkowy poziom. Tam gdzie dotychczas były wątpliwości, a możne nawet odcień irytacji na osoby, które rozumieją, robią, wykorzystują inaczej to co oferujesz im jako trener, pojawi się zrozumienie specyfiki ich niepowtarzalnych predyspozycji. Dzięki Tobie i Twojej wnikliwości będą rowijać się szybciej i z większą przyjemnością.

3. Raport indywidualny - otrzymasz go po szkoleniu. Dopełni i doprecyzuje on Twój styl poznawczy. Dookreśli role, w których sprawdzasz się najlepiej i zarazem z których czerpiesz największą satysfakcję

Na tym szkoleniu wiele doświadczysz, a wszystko w oparciu o licencjonowane narzędzie FRIS, które stanowi twardą podstawę do rozwoju miękkich predyspozycji.

Czym jest FRIS?
FRIS jest narzędziem rozwojowym, które określa i opisuje naturalny sposób myślenia oraz działania człowieka. Pokazuje, jak najpełniej wykorzystać naturalne predyspozycje – w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.
Kwestionariusz FRIS został poddany pomiarom rzetelności i trafności na próbie badawczej N=1220 osób narodowości polskiej. Badania przeprowadzono w latach 2013-2015.
Co odróżnia FRIS od innych narzędzi rozwojowych?
Najbardziej popularne obecnie w Polsce narzędzia rozwojowe oparte są na interpretacjach typów psychologicznych zdefiniowanych przez Carla Gustava Junga. FRIS nie czerpie z teorii Junga, lecz z modeli i teorii z obszaru psychologii poznawczej.
FRIS to narzędzie polskie – stworzone i zweryfikowane przez polskich badaczy na podstawie odpowiedzi udzielonych przez polskich respondentów. Nie jest narzędziem tłumaczonym z innego języka i adaptowanym. Dzięki temu ma możliwość rozwijać się i dostosowywać do polskich realiów.

Poznaj i wzmocnij swój styl
Te preferencje, które wskazują, jak lubisz myśleć i działać, to style poznawcze. Style poznawcze mówią o tym, jak postrzegamy świat, jakich informacji poszukujemy, jakie dane są dla nas ważne, jak podejmujemy decyzje, jak rozwiązujemy problemy a także jakie są nasze zasoby?
Nazwa „style poznawcze” wzięła się z psychologii poznawczej, zajmującej się badaniem organizacji i funkcjonowania umysłu. W psychologii style poznawcze wpisuje się także w kategorię różnic indywidualnych – to znaczy, że różnimy się tym, jak spostrzegamy, myślimy czy jak się uczymy.
Na warsztacie:
- poznasz swoje mocne strony,  
- zachęcę Cię abyś wykorzystywał/a swoje naturalne predyspozycje w pracy trenerskiej, to one czynią Cię niepowtarzalną osobą,
- korzystając z potencjałów, zamiast pracować nad niedoskonałościami uzyskasz lepsze rezultaty, w krótszym czasie, a praca zacznie przynosić Ci więcej satysfakcji,
- odkryjesz jak inni postrzegają Twoje zachowania, co pozwoli Ci uzyskać lepszy kontakt i rozumienie osób, które szkolisz,
Otrzymasz swój indywidualny Raport FRIS, który mówi m.in. o roli, w której sprawdzasz się najlepiej i zarazem z której czerpiesz największą satysfakcję.

Fajnie pracować w sposób, który jest dla Ciebie naturalny i jednocześnie najbardziej wydajny.
 
LICZBA DNI: szkolenie - 1 (8 h) + badanie + raport indywidualny z konsultacją trenerską.

TERTMIN:

LOKALIZACJA: Warszawa

CENA: Trenerzy niezwiązani z Klubem - 750zł, Sympatycy Klubu i Członkowie grupy TTT – 650zł, Klubowicze – 550zł.
           
CENA OBEJMUJE: udział w indywidualnym badaniu FRIS, udział w warsztacie, indywidualny raport FRIS, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o uczestnictwie, przerwa kawowa ciągła.  
Zgłoś się:Klubowiczów
Sympatyków Klubu
Grupy TTT
Do żadnej z tych grup

 mailing
 Facebook
 Google+
 Linkedin
 znajomy
 inne
Z poprzednich edycji:
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego