Informacja zwrotna - metodologia przewrotna - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

TYTUŁ: INFORMACJA ZWROTNA – metodologia przewrotna
    

Szkolenie prowadzi:

Anna Krajewska – jako trener działa od 2004 roku. Trener praktyk negocjacji, sprzedaży i zarządzania zespołem sprzedażowym, bo tym zajmowała się wcześniej. Trener biznesu, instruktor, nauczyciel akademicki, doradca zawodowy, autor. Tworzy programy dydaktyczne, projektuje i prowadzi szkolenia, eksperymentuje z nowymi metodami edukacyjnymi. Pracuje z biznesem, administracją publiczną, oświatą. W każdym momencie swojej pracy wykorzystuje i propaguje informację zwrotną 😊 http://akrajewska.pl/

OPIS:
Po co udzielamy informacji zwrotnej? Najczęściej są dwa powody: albo chcemy skorygować czyjeś błędne postępowanie albo chcemy wznieść osobę na wyższy poziom. I tym właściwie jest feedback. Sposobem takiego powiadomienia o tym co obserwujemy lub czujemy aby osiągnąć efekt rozwojowy.
Powody dla których posługujemy się informacją zwrotną są bliskie sercu każdego trenera, dla którego ważne są efekty i sukcesy uczestników. Dlatego na szkoleniach jak i w szerszych procesach edukacyjnych posługujemy się feedbackiem.  
My trenerzy, znając wagę i efekt właściwego udzielania informacji zwrotnej, chętnie pokazujemy jak to robić.

Na tym szkoleniu:
  • poznasz oryginalne, niecodzienne sposoby udzielania feedbacku (improfeedback),
  • zaproponujemy Ci też ubranie w nowe, odświeżające formy tych metod, które są powszechnie znane i uznane,
  • „rozbierzemy” na części pierwsze struktury informacji zwrotnej po to aby móc samodzielnie tworzyć nowe, skuteczne modele,
  • zagramy wspólnie w grę „3 kolory feedbacku” jak i w kilka innych gier, które mogą w przyszłości uatrakcyjnić Twoje szkolenia.

DLA KOGO:Zapraszamy trenerów, którzy szkolą z udzielania informacji zwrotnej, jak również tych szkoleniowców, którzy stosując na swoich zajęciach ćwiczenia, zadania itp. korzystają z informacji zwrotnej jako narzędzia wspierania uczestników.

LICZBA DNI: 1 (8 h)

TERTMIN:

LOKALIZACJA: Warszawa

CENA: Trenerzy niezwiązani z Klubem - 650zł, Sympatycy Klubu i Członkowie grupy TTT – 550zł, Klubowicze – 450zł.
           
CENA OBEJMUJE: udział w warsztacie, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o uczestnictwie, przerwa kawowa ciągła, voucher o wartości 100zł na zakup gry 3 kolory feedbacku.  
Zgłoś się:
Klubowiczów
Sympatyków Klubu
Grupy TTT
Grupy mailingowej Gadźetów Trenera
Do żadnej z tych grup

 mailing
 Facebook
 Google, wyszukiwarka
 Linkedin
 w tej strony www
 znajomy
 inne
Akcja:
Na IV ZLOTTT uczestnicy mieli okazję wziąć udział w 1,5h fragmencie tego szkolenia. Oto ilustracja treści.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego