Facebook dla trenera - o kreowaniu marki osobistej w mediach społecznościowych - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

TYTUŁ: Facebook dla trenera

Szkolenie prowadzi:

Agnieszka Wąsik -  człowiek aplikacja, trener biznesowy, coach, wykładowca akademicki i filolog klasyczny z wyboru. Specjalizuje się w nowych technologiach i mediach społecznościowych, a także w glottodydaktyce i komunikacji międzykulturowej. Doświadczenie zdobywała m.in. w placówkach dyplomatycznych, korporacjach międzynarodowych, na uniwersytetach i w placówkach oświatowych (w Polsce, USA i na Węgrzech). Od 2016 roku prowadzi w Warszawie centrum edukacyjne dla obcokrajowców (polskidokwadratu.pl). Szkoli na żywo i online ludzi z sześciu kontynentów świata.

OPIS: Najnowsze analizy finansowe Facebooka (z 2016  roku) wskazują, że portal ma 1,65 miliarda aktywnych użytkowników, z  czego ponad miliard odwiedza go codziennie. Z Facebooka korzystają osoby  prywatne i publiczne, firmy, organizacje pozarządowe - w zasadzie  każdy, kto stawia na autopromocję. Tylko od czego zacząć?
Podczas  szkolenia postawisz pierwsze kroki w budowaniu własnej marki na  Facebooku. Zajmiemy się Twoim profilem prywatnym - nie potrzebujesz  fanpage'a.

Na szkoleniu nauczysz się:
- jak skutecznie promować siebie i swoją działalność poprzez profil prywatny;
- jak budować sieć kontaktów;
- jak dobrze określić swoją grupę docelową i budować angażujące posty;
- jak oddzielać życie prywatne od biznesowego.

Jak to zrobimy, że aż tyle nauczysz się w 4 godziny zegarowe?
1. Przed szkoleniem wszyscy uczestnicy otrzymają zadanie wraz z instrukcją. Maksymalny czas wykonania zadania to 2 godziny. Niewykonanie zadania uniemożliwi efektywny udział w szkoleniu, zrób, nie marnuj swojego czasu i pieniędzy.
2. Na szkolenie przychodzimy z laptopem, z możliwością podłączenia się do wifi.
3. Wchodzimy na Facebook, na własny profil.*
4. I od razu działamy, budujemy tu i teraz własny wizerunek, promujemy swoje produkty i poszukujemy własnej grupy docelowej.
5. Po zakończeniu szkolenia kontunujemy działania z punktu 4 i już przygotowujemy się do przeniesienia doświadczeń na prowadzenie efektywnego fanpage.

DLA  KOGO? Dla trenerów, którzy chcą wykorzystać swój profil prywatny na  Facebooku do autopromocji, posiadają już konto na Facebooku i znają  podstawy jego działania.*
Na szkoleniu każdy powinien posiadać laptop z możliwością podłączenia do wifi.

*Osoby, które nie posiadają konta na Facebooku lub będą miały jakiekolwiek wątpliwości przy wykonywaniu zadania, mogą umówić się z trenerką na dodatkowo płatną 2-godzinną konsultację indywidualną, której celem będzie założenie konta na portalu i wykonanie wyżej wspomnianego zadania.

TERMIN: Kolejny temin tego szkolenia jeszcze nie zosta ustalony. Jeśli interesuje Cię udział, zapraszamy do grona Sympatyków Klubu. Otrzymasz informację na maila oraz stały rabat. Tu kliknij

LICZBA DNI: 1 (4 h)

LOKALIZACJA: Warszawa

CENA: Trenerzy niezwiązani z Klubem - 250zł, Sympatycy Klubu i Członkowie grupy TTT – 200zł, Klubowicze – 150zł.
           
CENA OBEJMUJE: udział w warsztacie, materiał edykacyjny przed szkoleniem, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o uczestnictwie, przerwa kawowa.  
Zgłoś się:Klubowiczów
Sympatyków Klubu
Grupy TTT
Do żadnej z tych grup

 mailing
 Facebook
 Google+
 Linkedin
 znajomy
 inne
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego