Harmonogram - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
XXVII Warsztat Trenerski - 4 lutgo 2017


Harmonogram:

09:30-10:00 – czas na rozpłaszczenie się, przywitanie i zrobienie sobie kawy oraz networking moderowany
10:00-10:15 –
Dzień dobry, gdzie jesteśmy, po co i co się będzie działo.

10:15-11:45 6 poziomów uzgadniania rozwiązania i Narzędzia TOC jako sposób osiągania konsensusu i planowania przedsięwzięć w grupie - Agnieszka Szepielow.

12:00-13:45 - Trener na Facebooku - Agnieszka Wąsik

13:45-14:45 - Przerwa obiadowa, czyli kto chce wyciąga kanapki, a kto woli zamawia pizzę.
14:45-16:30 - Gra szkoleniowa - Games Development*

16:30-17:00 - Zamknięcie sesji i podsumowania


*W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli okazję poznać kilka formatów gier szkoleniowych opracowanych przez zespół Games Development. Uczestnicy będą mogli dzięki temu odkryć czym są gry hybrydowe i w jaki sposób nowe technologie i elementy grywalizacji mogą usprawnić wybrane fragmenty cyklu szkoleniowego. Największym potencjałem gier jest unikatowe doświadczenie, które zapewniają. W związku z tym zapraszamy do gry!

Prowadzący:

Agnieszka Szepielow Teorię  Ograniczeń praktykuje, popularyzuje i wdraża od 2000 roku. Światowej  klasy ekspertka, współpracowała z twórcą TOC – dr Goldrattem.

Realizuje  projekty usprawniające uzyskując znaczące wyniki w przeciągu tygodni (a  nie lat). Programy edukacyjne takie jak studia podyplomowe, Akademia  TOC, kursy eksperckie zarówno w Polsce jak i na świecie m.in. w USA,  Indiach, UK, RPA przybliżają podejście praktykom - zarówno konsultantom  jak i przedstawicielom organizacji z różnych branż. Więcej...

Agnieszka Wąsik -  filolog klasyczny, trenerka, coach językowy i lektorka języka polskiego jako obcego. Na co dzień prowadzi  szkołę języka polskiego dla obcokrajowców "Polski do kwadratu", prowadzi szkolenia i pisze doktorat na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w firmach międzynarodowych i placówkach dyplomatycznych w  Polsce oraz w szkolnictwie wyższym w Polsce i w USA. Fascynuje ją edukacja wielokulturowa i międzykulturowa, technologiczny wymiar humanistyki i ludzie - wszyscy razem i każdy z osobna. Prowadzi stronę facebook.com/agneswasik


Marcin Mitzner - trener STOP, twórca gier i animator. Absolwent Instytut Stosowanych Nauk Społecznych, Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych i Szkoły Treningu Grupowego.  Współpracuje z kilkunastoma organizacjami i instytucjami z całej Polski przy realizacji projektów z zakresu komunikacji, współpracy międzysektorowej i grywalizacji. Tworzył ponad 100 gier miejskich, symulacyjnych i szkoleniowych wspierających procesy edukacyjne, komunikację zewnętrzną i wewnętrzną.

    
Teodor Sobczak – trener, wykładowca, ale przede wszystkim twórca narzędzi edukacyjnych i metodyk tej tematyki. Od 2004 roku zajmuje się tworzeniem zaawansowanych narzędzi symulacyjnych wykorzystywanych w branży szkoleniowej. W jego bogatym dorobku znajduje się kilkadziesiąt gier edukacyjnych różnego rodzaju. Tworzył gry planszowe, przeglądarkowe, edukacyjne gry miejskie oraz szkoleniowe gry interaktywne. Jest współtwórcą gry SmileUrbo, która została nagrodzone prestiżową nagrodą World Summit Youth Award przyznawaną dla najlepszych projektów wspierających, wyznaczonych przez ONZ Milenijnych Celów Rozwoju. Jest prezesem fundacji Innowatorium zajmującej się kreowaniem i wdrażaniem nowych rozwiązań w szeroko pojętej edukacji. Wykłada i prowadzi warsztaty w Warszawskiej Szkole Reklamy.


Lokalizacja: Centrum Przedsiębiorczości na Smolnej, Warszawa, ul. Smolna 4. Uwaga lokalizacja adresu na mapach może być myląca. Należy dostać się na ul. Kruczkowskiego i iść parkiem w stronę ul. Smolnej. Centrum jest II piętrowym budynkiem na terenie parku.
Dojazd samochodem od strony ul. Kruczkowskiego, należy skręcić w parkową drogę na przeciwko ul. Czerwonego Krzyża. Nie ma oznaczenia ulicy, ale jest strzałka pokazująca, że mieści się tam Centrum Przedsiębiorczości, a uliczka jest ślepa. Można tam wjechać samochodem. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się parking, który w sobotę rano powinien być pusty.

Informacje organizacyjne:
- Każdy otrzyma maila potwierdzającego udział wraz z szczegółami organizacyjnymi około tydzień przed warsztatem,
- W ramach warsztatu cały czas dostępna jest przerwa kawowa - napoje, ciastka, owoce, słone przekąski,
- Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie zapraszam do zgłoszenia tego kilka dni przed warsztatem
- Nie zapewniamy obiadu,
- Wymagany dobry humor i chęć na spędzenie soboty w doborowym, mądrym i sympatycznym towarzystwie.




FORMULARZ REJESTRACJI UDZIAŁU

W Warsztacie mogą wziąć udział tylko osoby, które się wcześniej zarejestrowały i otrzymały potwierdzenie.
- Udział dla Klubowiczów zawsze jest nieodpłatny
- Udział dla pozostałych osób jest odpłatny - 100zł brutto.




 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego