Harmonogram - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
XXIX Warsztat Trenerski - 10 czerwca 2017


Harmonogram:

09:30-10:00 – Czas na rozpłaszczenie się, przywitanie i zrobienie sobie kawy oraz zaprzyjaźnianie sie.
10:00-10:15 –
Dzień dobry, gdzie jesteśmy, po co i co się będzie działo.

10:15-11:45 LinkedIn dla trenera - Agnieszka Wąsik

12:00-13:30 - Planowanie szkolenia - Beata Jakubowska

13:30-14:30 - Przerwa obiadowa, czyli kto chce wyciąga kanapki, a kto woli zamawia pizzę.
14:30-16:30 - Gra szkoleniowa Targowisko - czyli od straganu do profesjonalnej sprzedaży - Wiktor Wołoszko*

16:30-17:00 - Zamknięcie sesji i podsumowania


*Korzyści z udziału w rozgrywce są przynajmniej trzy. Po pierwsze możesz poznać nowe narzędzie do wykorzystania na szkoleniach ze sprzedaży. Po drugie - jeśli jesteś zarówno trenerem i sprzedawcą swoich usług, to wnioski z gry mogą być źródłem inspiracji i ulepszeń w obszarze prezentacji Twojej oferty, czy zwiększaniu wartości transakcji (cross selling, up selling). Po trzecie - bazując na dziewięcioletnim doświadczeniu odpowiemy na pytania dot. możliwości zastosowania gier szkoleniowych i dobrych praktyk związanych z ich prowadzeniem.

    

Prowadzący:

Agnieszka Wąsik -  filolog klasyczny, trenerka, coach językowy i lektorka języka polskiego jako obcego. Na co dzień prowadzi  szkołę języka polskiego dla obcokrajowców "Polski do kwadratu", prowadzi szkolenia i pisze doktorat na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w firmach międzynarodowych i placówkach dyplomatycznych w  Polsce oraz w szkolnictwie wyższym w Polsce i w USA. Fascynuje ją edukacja wielokulturowa i międzykulturowa, technologiczny wymiar humanistyki i ludzie - wszyscy razem i każdy z osobna. Prowadzi stronę facebook.com/agneswasik

Beata Jakubowska - założyciel i główny koordynator Klubu Trenerów Biznesu. Freelancer - trener, doradca, badacz społeczny, kierownik projektów. Specjalizacje: ewaluacja, satysfakcja kliena, efektywność szkoleń, zarządzanie projektami.

Wiktor Wołoszko - psycholog biznesu i trener. Absolwent studiów podyplomowych z zarządzania personelem na SWPS i Szkoły Coachów we Wszechnicy UJ. od 2005 roku szkoli i doradza w obszarach związanych z komunikacją interpersonalną, obsługą klienta i prezentacjami biznesowymi. Korzysta przy tym z różnych narzędzi rozwojowych – głównie z gier szkoleniowych i symulacyjnych. Poza tym posadził kilka drzew, ma dwóch synów i zaczął budować dom na ukochanych Mazurach.

***
Razem projektujemy gry szkoleniowe i symulacyjne dzięki, którym uczestnicy przenoszą się do innej rzeczywistości. To wyzwala emocje, intensyfikuje doświadczenia i zwiększa efektywność rozwoju kompetencji.  
Sprawdź jakie kompetencje pomagamy rozwijać dzięki grom - GraSzkoleniowa.pl
A tu znajdziesz informacje o bieżących wydarzeniach:
Lokalizacja: Centrum Przedsiębiorczości na Smolnej, Warszawa, ul. Smolna 4. Uwaga lokalizacja adresu na mapach może być myląca. Należy dostać się na ul. Kruczkowskiego i iść parkiem w stronę ul. Smolnej. Centrum jest II piętrowym budynkiem na terenie parku.
Dojazd samochodem od strony ul. Kruczkowskiego, należy skręcić w parkową drogę na przeciwko ul. Czerwonego Krzyża. Nie ma oznaczenia ulicy, ale jest strzałka pokazująca, że mieści się tam Centrum Przedsiębiorczości, a uliczka jest ślepa. Można tam wjechać samochodem. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się parking, który w sobotę rano powinien być pusty.

Informacje organizacyjne:
- Każdy otrzyma maila potwierdzającego udział wraz z szczegółami organizacyjnymi około tydzień przed warsztatem,
- W ramach warsztatu cały czas dostępna jest przerwa kawowa - napoje, ciastka, owoce, słone przekąski,
- Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie zapraszam do zgłoszenia tego kilka dni przed warsztatem
- Nie zapewniamy obiadu,
- Wymagany dobry humor i chęć na spędzenie soboty w doborowym, mądrym i sympatycznym towarzystwie.
FORMULARZ REJESTRACJI UDZIAŁU

W Warsztacie mogą wziąć udział tylko osoby, które się wcześniej zarejestrowały i otrzymały potwierdzenie.
- Udział dla Klubowiczów zawsze jest nieodpłatny
- Udział dla pozostałych osób jest odpłatny - 100zł brutto.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego