Harmonogram XVIII Warsztatu Trenerskiego - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia

XVIII Warsztat Trenerski - 24 października 2015


Harmonogram:

09:30-10:00 – czas na rozpłaszczenie się, przywitanie i zrobienie sobie kawy oraz networking moderowany
10:00-10:20 – zabawa na rozpoczęcie
10:20-11:
20 Magia koloru - praca ze stresem, test ćwiczeń przygotowanych przez Annę Krajewską

11:45-12:45 - Storytelling - Beata Jakubowska
13:00-13:45 - Przerwa obiadowa, czyli kto chce wyciąga kanapki, a kto woli zamawia pizzę
13:45-16:45 -
Ciało i głos, warsztat twórczości - Eliza Szulińska*

16:45-17:00 - zamknięcie sesji i podsumowania

* Eliza jest naszym gościem po raz drugi. Potencjał naszej grupy tak bardzo przypadł jej do gustu, że postanowiła przeprowadzić nas przez proces twórczy. Ubierzcie się swobodnie aby móc się poruszać, kłaść na podłodze, oddychać pełną piersią. Szpiliki nie wskazane.

Miejsce: Centrum Przedsiębiorczości Smolna, ul. Smolna 4, I piętro, Warszawa

Prowadzący:

Eliza Szulińska - Niezwykle intensywnie zajmuje się promocją sztuki wysokiej. Fascynuje ją przestrzeń pomiędzy światem Nauki i Sztuki. Jest autorem scenariusza i koordynatorem dużych wydarzeń kulturalno – edukacyjnych. Otrzymała nagrodę Ministerstwa Edukacji Narodowej i Polskiej Agencji Prasowej „Popularyzator Nauki 2010″. Uczy emisji głosu, pracuje z wokalistami i aktorami, prowadzi warsztaty dla chórów i zespołów kameralnych. Od 2012 roku prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim. Pełni funkcję prezesa Stowarzyszenia Artystów Euforis. Więcej na stronie: http://elizaszulinska.pl/

Anna Krajewska – trener biznesu, doradca zawodowy, nauczyciel akademicki. Od wielu lat wiedzę, umiejętności i doświadczenie menedżera, przedsiębiorcy, trenera, doradcy zawodowego, wykorzystuje zarówno do prowadzenia   szkoleń biznesowych, jak i do udzielania wsparcia osobom rozpoczynającym nowy etap w ścieżce kariery zawodowej.   Człowiek biznesu w nauce, człowiek nauki w biznesie.   Doświadczenie w biznesie zdobywała   m.in. jako dyrektor handlowy i właściciel firmy szkoleniowej, a doświadczenie w nauce pracując jako trener - instruktor w Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Kontakt: 508237441, anna@sukces.org.pl

Beata Jakubowska - założyciel i główny koordynator Klubu Trenerów Biznesu. Freelancer - trener, doradca, badacz społeczny, kierownik projektów. Specjalizacje: ewaluacja, satysfakcja kliena, efektywność szkoleń, zarządzanie projektami. Założyciel i instruktor w Off-fear - kobiecej szkole 4x4.

Warsztat koncentrował się wokół doświadczania, pobudzania zmysłów i działań twórczych. Szczególne podziękowania Elizie Szulińskiej, naszej gość specjalnej. Kilka zdjęć z warsztatu.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego