Harmonogram XVI Warsztatu Trenerskiego - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia

XVI Warsztat Trenerski - 20 czerwca 2015

Harmonogram:

09:30-10:00 – czas na rozpłaszczenie się, przywitanie i zrobienie sobie kawy oraz networking moderowany
10:00-10:20 – zabawa na rozpoczęcie
10:20-11:
40 Marketing treści i 5 tajemnic...- gość specjaly, Kajetan Młynarczyk
11:40-13:00Wprowadzenie do przywódtwa sytuacyjnego P. Herseya i K. Bancharda - Beata Jakubowska
13:
00-14:00 – przerwa obiadowa, czyli jak zwykle kto woli przynosi kanapki, kto ma zdrowie je pizzę, w budynku jest też restauracja.
14:
00-16:30 – warsztat improwizacji -  Jakub Izbicki
16:30-17:00 - zamknięcie sesji i podsumowania

Prowadzący:
Kajetan Młynarczyk - absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania. Właściciel agencji kreatywnej GraphicAll. Doświadczenie biznesowe budował w branży szkoleniowej, graficznej i handlowej. Człowiek z pogranicza pokolenia C i Y. Fanatyk rozwoju osobistego. Mentor i doradca z zakresu identyfikacji wizualnej i marketingu.

Beata Jakubowska - założyciel i główny koordynator Klubu Trenerów Biznesu. Freelancer - trener, doradca, badacz społeczny, kierownik projektów. Specjalizacje: ewaluacja, satysfakcja kliena, efektywność szkoleń, zarządzanie projektami. Założyciel i instruktor w Off-fear - kobiecej szkole 4x4.

Jakub Izbicki - Trener, przedsiębiorca, coach, mentor. Jest właścicielem firmy działającej w obszarze sprzedaży i doradztwa. W przeszłości wieloletni pracownik korporacji, gdzie m.in. szkolił trenerów i prowadził międzynarodowe projekty Train-the-Trainer. W sumie przez kilkanaście lat zdobywania doświadczenia w przedsiębiorczości i działaniach trenerskich przeprowadził ponad 1200 dni szkoleniowych.

Jak było?
Typowo, jak zawsze, czyli: kreatywnie, wesoło, twórczo, zaskakująco, interesująco.

Kilka zdjęć:

Dostaliśmy też informacje zwrotne od tych, którzy na Warsztacie gościli pierwszy raz:

"Jestem bardzo zadowolony z warsztatów. Musiałem się powstrzymywać przed nadmierną aktywnością w ćwiczeniach Kuby :) co uważam za duży plus. Bardzo fajni ludzie, Tobie należą się ogromne podziękowania za inicjatywę i wykład, jeśli możesz prześlij mi proszę materiały z Twojego wykładu.
Kajetan również pokazał się z jak najlepszej strony. Wiem, że na pewno stanę się członkiem Klubu i będę jeśli wszystko mi pozwoli być razem z Wami we wrześniu.
Żałuję, że wcześniej z Wami się nie związałem :(... Dziewczyny wspominały mi o wcześniejszych warsztatach :)"
Kuba

"
Dzięki raz jeszcze za możliwość bycia i współuczestniczenia. Odpowiadał mi charakter spotkania i atmosfera jaka ludzie tworzyli. Najbardziej podobała mi się różnorodność uczestników i ich doświadczeń, prezentowana tematyka oraz brak konieczności "napinki", co bardzo cenię. Wartościowe dla mnie jest także to, że spotkanie trwa 1 dzień. Czy coś bym zmieniła? Z merytoryki i podejścia absolutnie nie, a z dupereli zadbałabym o piszące lepiej pisaki:-) Czułam się zaangażowania i wiem, że dobrze spędziłam ten dzień. Dziękuję  raz jeszcze i z przyjemnością poprowadzę jakiś moduł:-)"
Magda

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego