Trenerskie inspiracje - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia
XLVIII Spotkanie Trenerskie - 16 maja 2020


Harmonogram:
09:30-10:00 – Czas na rozgoszczenie się tj. sprawdzenie łącza, mikrofonu i kamery, poznanie podstawowych funkcji, które będą potem potrzebne.
10:00-10:15 –
Dzień dobry! - kontrakt oraz zabawy rozpoznawczo, zapoznawcze.

10:15-11:45 - Praca z zespołem z wykorzystaniem struktur Management3.0 i Liberating Structures w środowisku online - Joanna Adamska

11:45-11:55 - przerwa

11:55-12:55 - Zajęcia ruchowe (również na 1m kw.) - Daniel Bordman

12:55-13:00 - przerwa

13:00-14:45 - W, M a może ∑ ? Wprowadzenie do superwizji - Agnieszka Marlińska

14:45-15:15 - Wirtualne uściski i podsumowania

Prowadzący:

Agnieszka Marlińska metafora to jej pasja, niespokojna dusza o wszechstronnych kompetencjach. Coach / facylitator / mentor coach  (PCC / ICF ). Magister psychologii oraz absolwentka 4 międzynarodowych szkół coachingowych. Intensywnie pracuję nad rozwojem narzędzi coachingowych oraz etyką w coachingu. Jedna z prekursorek Clean Coachingu w Polsce.
Bierze udział w badaniach naukowych nad efektywnością wykorzystania metafory w coachingu oraz rozwoju kariery i biznesu na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Założycielka i pomysłodawczyni platformy coachspace.com.

Daniel  Bordman – trener, coach ICC, zawodowy aktor, projektant komunikacji i  doświadczeń klienta. Szkoli z BYCIA PUBLICZNEGO, zmienia głosy, ułatwia  komunikację, wspiera kreatywność, udoskonala obsługę. Pracował między  innymi dla takich firm jak ABC DATA SA., Alcatel – Lucent Polska,  Benefit Systems SA, Ciech SA., Citi Handlowy, Delloite, General  Electric, Grupa Żywiec, ING Bank Śląski, ITI, Johnson&Johnson,  Politechnika Łódzka, PWC, Roche Polska, SGH w Warszawie, Teekanee, The  Royal Bank of Scotland, VOX Meble, YES Biżuteria i wielu innych.
Więcej informacji do znalezienia na www.bordman.pl
Joanna Adamska - coach biznesu, grupowy i zespołowy, trener, mentor, certyfikowany facylitator Lego® Serious Play®, AgilePM. Ponad 20-letnie doświadczenie w pracy zawodowej w międzynarodowych korporacjach FMCG. Zarządzała specjalistami, menadżerami i zespołami. Lubi wprowadzać kreatywne metody warsztatowe, szczególnie do pracy w grupie. Jej pasją jest praca z zespołami. Mocne strony to budowanie i usamodzielnianie zespołów, zarządzanie zmianą w organizacji, rozwiązywanie problemów i konfliktów w zespołach. Uczy innych jak skutecznie zarządzać zespołami, wspiera menedżerów w zmianie i przechodzeniu na wyższy poziom przywództwa. LinkedIn
Lokalizacja: Nie mam pojęcia gdzie swoją serwery, ale każdy kto się zapisze dostanie link. Aby wziąć udział nie trzeba niczego instalować, wystarczy internet i jakaś przeglądarka. Możliwe też łączenie przez telefon z internetem. Ze względu na sprawność działania polecana przeglądarka Chrome.

Informacje organizacyjne:
- Każdy otrzyma maila potwierdzającego udział wraz z szczegółami organizacyjnymi około tydzień przed warsztatem,
- Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie o uczestnictwie prośba o maila,
- Nie zapewniamy obiadu ;)
- Wymagany dobry humor i chęć na spędzenie soboty w doborowym, mądrym i sympatycznym towarzystwie.
Zapisz się:
Udział dla Klubowiczów jest nieodpłatny. Pozostałe osoby wpłacają na rzecz Klubu 70zł kosztów organizacyjnych.


Wpłać 70zł za udział w pojedynczym spotkaniu lub 300zł jako roczną opłatę członkowską. Dane do przelewu: 42 1020 1127 0000 1302 0263 5464, PKO Bank Polski SA, Empiria sp. zoo 04-862 Warszawa ul. Zasobna 46. W tytule przelewu odpowiednio Spotanie trenerskie, data lub Klub Trenerów imię i nazwisko.

Na naszych warsztatach:
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego