Harmonogram XIX Warsztatu Trenerskiego - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

O Klubie > wydarzenia

XIX Warsztat Trenerski - 5 grudnia 2015


Harmonogram:

09:30-10:00 – czas na rozpłaszczenie się, przywitanie i zrobienie sobie kawy oraz networking moderowany
10:00-10:20 –
zabawa na rozpoczęcie
10:20-12:30
Trening Superpamięci prowadzi Paulina Mechło, gość specjalny warsztatu*

12:30-13:30 - Przerwa obiadowa, czyli kto chce wyciąga kanapki, a kto woli zamawia pizzę

13:30-15:30 - Prawa autorskie na szkoleniach prowadzi Joanna Hetman-Krajewska
15:45-16:3
0 - Wykorzystanie narzędzia Watson Analytics do analizy potrzeb szkoleniowych prowadzi Maciej Czarniawski

16:30-17:00 - Zamknięcie sesji i podsumowania

Prowadzący:

Paulina Mechło - psycholog, neurokognitywista, laureatka nagrody Teofrasta, autorka książki Superpamięć. Triki, ćwiczenia, Neurorozrywki oraz współautorka Treningu intelektu - wyćwicz pamieć, koncentrację i kreatywność w 31 dni oraz Piękny umysł nie ma wieku - łamigłówki dla seniorów i nie tylko. Kontakt: pmechlo@gmail.com, tel. 608 695 740

Joanna Hetman-Krajewska – adwokat i radca prawny; magister prawa i amerykanistyki. Od 2003 r. prowadzi Kancelarię Prawniczą PATRIMONIUM w Warszawie, specjalizującą się w obsłudze prawnej w zakresie prawa własności intelektualnej (prawo autorskie, znaki towarowe, prawo konkurencji, prawo internetu, prawo reklamy). Autorka publikacji książkowych oraz wielu artykułów traktujących o aktualnych problemach prawnych, ukazujących się na łamach „Rzeczpospolitej”, „Biblioteki Analiz” i „Magazynu Literackiego Książki”. Od 2005 r. zajmuje się działalnością szkoleniową, prowadząc szkolenia i konferencje z zakresu prawa własności intelektualnej. Prowadziła szkolenia z zakresu prawa autorskiego dla takich podmiotów jak: TVP, WSiP, SGH, Politechnika Warszawska, Politechnika Łódzka, Politechnika Gdańska, PWN, Instytut Badań Literackich PAN, Stowarzyszenie Tłumaczy Polskich. Inicjatorka i wykładowca na Studiach Podyplomowych „Edytorstwo i Rynek Książki” w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej im. Bolesława Prusa w Warszawie. Ukończyła studia doktoranckie w Instytucie Nauk Prawnych PAN. Obecnie wykładowca prawa własności intelektualnej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Członek Komisji Prawa Autorskiego działającej przy Ministrze Kultury i Dziedzictwa Narodowego (trzecia kadencja). Kontakt: joannahetman@patrimonium.com.pl. Więcej: www.patrimonium.com.pl


Maciej Czarniawski - jest trenerem i konsultantem szkoleniowym, obecnie zajmuje się  organizacją szkoleń i rozwojem pracowników IBM TSS w Europie wschodniej i  centralnej. Szczególną uwagę zwraca na to, aby NIE stosować szkoleń  jako niewłaściwego zamiennika innych sposobów zwiększających efektywność  czy motywację.

Podsumowanie:
Ostatnio nie chce mi się pisać podsumowań, zagoniona jestem. Tym razem pozwolę sobie na fali zdziwienia, tak zdziwienia. Cały XIX warsztat był zaplanowany z myślą o intelekcie, bez przeżywania, doświadczania, czysty, zimny rozum. Jako organizatorka miałam poważne obawy, czy wytrzymamy 8h. Aby nie było nam zbyt łatwo, temat potencjalnie najbardziej męczący - prawo - został zaplanowany zaraz po przerwie obiadowej.
Tym czasem wydarzyła się rzecz niezwykła. Wszyscy prowadzący, bez wyjątku, swoją postawą, pasją i kunsztem trenerskim zaskoczyli mnie niezmiernie. Nie tylko nie było nudno, było pasjonująco, a na koniec od nie jednej osoby usłyszałam "to już? jak to tak szybko zleciało?" Warsztat doskonały, dużo nowej, ważnej wiedzy, podanej w doskonałej formie.
Zaangażowałam się na tyle w część prowadzoną, przez Paulinę, że zapomniałam zrobić pamiątkowego zdjęcia. Szkolenia Asi z prawa, mogę polecić każdemu kto ma alergię na paragrafy. Maciej zaś zachwiał naszym poczuciem rzeczywistości, matrix istnieje, czyli możliwości techniczne, o których zwykle czyta się w książkach SF.
Podziękowania dla wszystkich obecnych i do następnego razu.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego