Lans dla trenera - media społęcznościowe - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

TYTUŁ: Lans dla trenera - media społecznościowe

Szkolenie prowadzi:

Agnieszka Wąsik -  człowiek aplikacja, trener biznesowy, coach, wykładowca akademicki i filolog klasyczny z wyboru. Specjalizuje się w nowych technologiach i mediach społecznościowych, a także w glottodydaktyce i komunikacji międzykulturowej. Doświadczenie zdobywała m.in. w placówkach dyplomatycznych, korporacjach międzynarodowych, na uniwersytetach i w placówkach oświatowych (w Polsce, USA i na Węgrzech). Od 2016 roku prowadzi w Warszawie centrum edukacyjne dla obcokrajowców (polskidokwadratu.pl). Szkoli na żywo i online ludzi z sześciu kontynentów świata.

OPIS:
Media społecznościowe to swoisty konkurs piękności, w którym każdy  musi być "bardziej", "mocniej" i "och i ach". Zdobycie korony wymaga  gimnastyki, diety i oryginalności, a przecież wszystko już było...

Jesteś  zmęczony/-a błądzeniem w czeluściach Internetu, sam/-a, samotny/-a  pośród potoku informacji, z których trudno się wyróżnić? Przyjdź na nasz  testowy warsztat o mediach społecznościowych.

Podczas tego warsztatu:
- zacieśnisz swoje więzi z Facebookiem, Instagramem i LinekdInem
- poznasz 15 praktycznych metod budowania zaangażowania na Facebooku, Instagramie i LinkedInie
- dasz upust swoim emocjom i wymienisz się doświadczeniami :-)

Uwaga! Warsztat  ma charakter praktyczny. Przed spotkaniem uczestnik powinien założyć  konto przynajmniej na jednym z trzech portali społecznościowych  (Facebook, Instagram, LinkedIn), aby móc w pełni skorzystać z  przekazywanej wiedzy.
Na  warsztacie uczestnik powinien mieć własny laptop z możliwością  połączenia się z siecią wi-fi. Mile widziane będą też smartfon i/lub  tablet.

DLA KOGO? Warsztat ten jest  dedykowany trenerom, którzy nie są specami w IT, nie pasjonują się  technologiami, ale chcą się wylansować w mediach społecznościowych.

TERMIN: jeśli będziemy powtarzać tą wersję, damy znać. Było to szkolenie testowe.
 
LICZBA DNI: 1 (6h)

LOKALIZACJA: Warszawa

CENA: 100zł dla każdego.
Zapraszamy jedynie za koszty organizacyjne, a to dlatego, że chcemy Was nieco wykorzystać. Przygotowujemy ścieżkę szkoleniową dot. wizerunku trenera w internecie. Zanim zaprosimy do udziału chcemy doprecyzować program w oparciu o realne potrzeby. Jednym ze sposobów jest właśnie to szkolenie, na którym zapytamy Was o kilka ważnych spraw ale przede wszystkim dacie nam szansę poobserwować jak radzicie sobie z mediami społecznościowymi i co możemy więcej dla Was zrobić.

CENA OBEJMUJE: udział w szkoleniu, zaświadczenie o uczestnictwie, kawa, herbata i ciastka w wolnym, nieograniczonym dostępie.  
Zgłoś się:Klubowiczów
Sympatyków Klubu
Grupy TTT
Do żadnej z tych grup

 mailing
 Facebook
 Google+
 Linkedin
 znajomy
 inne

Poniżej prosimy o linki do Twoich miejsc w sieci. Przed szkoleniem trenerka obejrzy je aby lepiej przygotować program pod względem użyteczności dla grupy.
Jeśli nie masz linka do któregoś medium, nic nie szkodzi, wystarczy jeden.


A tu możecie popodziwiać notatki Ryślicielki® Klaudi Tolman. Kto by tak chciał umieć? Zajrzyjcie koniecznie tu: www.klaudiatolman.pl
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego