Trener na językach — efektywne szkolenia po angielsku - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

TYTUŁ: Trener na językach — efektywne szkolenia po angielsku

Szkolenie prowadzą:

Agnieszka Wąsik -  człowiek aplikacja, trener biznesowy, coach, wykładowca akademicki i filolog klasyczny z wyboru. Specjalizuje się w nowych technologiach i mediach społecznościowych, a także w glottodydaktyce i komunikacji międzykulturowej. Doświadczenie zdobywała m.in. w placówkach dyplomatycznych, korporacjach międzynarodowych, na uniwersytetach i w placówkach oświatowych (w Polsce, USA i na Węgrzech). Od 2016 roku prowadzi w Warszawie centrum edukacyjne dla obcokrajowców (polskidokwadratu.pl). Szkoli na żywo i online ludzi z sześciu kontynentów świata.

Łukasz Knap - jest nauczycielem języka angielskiego, autorem kursów, a także metodykiem, trenerem metodycznym i trenerem technologii edukacyjnych. Ukończył Akademię Metodyka PASE i DOS-ELTea Teacher Trainer Academy 2.0. Uczył języka angielskiego w korporacjach, na prywatnych uczelniach wyższych oraz w szkołach państwowych i językowych w Polsce i Hiszpanii. Obecnie realizuje się zawodowo jako metodyk w British School Wawer oraz dumny wychowawca w LXI Liceum Ogólnokształcącym im. Janiny Zawadowskiej w Warszawie. Jako  trener metodyczny i trener technologii edukacyjnych występuje na konferencjach, prowadzi webinaria oraz współpracuje z wydawnictwami językowymi.

W wolnym czasie zajmuje się fotografią mobilną, tworzy blackout poetry (wiersze z odzysku), oraz uczy się nauką języka hiszpańskiego.
OPIS: Po angielsku mówić każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale… ale co innego szkolić po angielsku! Dlatego nasze dwie filologiczno-trenerskie głowy  zebrały do kupy swoje doświadczenia z niezliczonych godzin kursów i szkoleń, z odbiorcami na różnych poziomach zaawansowania, pochodzącymi z różnych krajów i mówiących najróżniejszymi akcentami. Co nam z tego wyszło?

 • szkolenie prowadzone w większości po angielsku, ale jeśli się stresujesz, to spokojnie, będzie też miejsce na polskie wstawki;
 • wychodzisz z dwoma gotowymi produktami: z glosariuszem trenera i z własnym modułem szkolenia po angielsku;
 • wystarczy znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym, aby wziąć udział w szkoleniu.
 •  

   
  3 ETAPY

  I etap szkolenia:
  Dostaniesz link do testu poziomującego. Prosimy, abyś wypełnił/a go bez stresu — chcemy wiedzieć, jak bardzo jednolitą/zróżnicowaną pod względem zaawansowania językowego grupę będziemy mieli.  

   
  II etap szkolenia:
  1 dzień szkolenia na żywo w Warszawie składa się z dwóch części. Pierwsza z nich ma na celu pogłębienie umiejętności posługiwania się językiem angielskim w pracy trenera. W tej części potraktujemy język jako narzędzie trenerskie. Pokażemy triki, które pomogą załatać każdą ciszę i pustkę w głowie. Na bieżąco będziemy tworzyć glosariusz trenera, czyli minisłownik ze zwrotami, których w naszej pracy nie powinno zabraknąć. Podczas ćwiczeń (indywidualnych, w parach i grupowych) uczestnicy będą mieć możliwość przetestowania wprowadzanej wiedzy. W drugiej część z kolei skupimy się na szkoleniu w języku angielskim od strony technicznej. Korzystając z naszego doświadczenia podpowiemy, jakie są dobre praktyki pracy z grupami na różnych poziomach zaawansowania językowego, a także przyjrzymy się podstawowym kompetencjom międzykulturowym, dzięki którym trenerzy będą mogli prowadzić szkolenia z uczestnikami, którzy niekoniecznie są natywnymi użytkownikami języka angielskiego.

   
  III etap szkolenia:
  2 tygodnie pracy w tajnej grupie na Facebooku. Co w niej znajdziesz?
  • Po pierwsze: znajdziesz tam instrukcję zadania do wykonania. W ciągu 2 tygodni przy wsparciu naszym i grupy będziesz pracować nad modułem swojego szkolenia po angielsku.
  • Po drugie: trenerzy w wyznaczonych dniach i godzinach będą do Twojej dyspozycji. Będziesz mógł/a zadawać pytania lub poprosić o feedback
  • Po trzecie: dostaniesz tam dodatkowe materiały i linki, które ułatwią Ci dalszą pracę nad szkoleniami po angielsku.
   

   
  Uwagi: szkolenie prowadzone jest po angielsku i po polsku. Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym.
      

  DLA KOGO? Szkolenie dedykowane jest trenerom znającym język angielski na poziomie minimum komunikatywnym, którzy nie mają doświadczenia w prowadzeniu szkoleń po angielsku lub posiadają małe doświadczenie, które chcieliby pogłębić w przyszłości.

  TERMIN: Kolejny termin tego szkolenia jeszcze nie został ustalony, jeśli chcesz dostawać powiadomienia o naszych szkoleniach zapisz się na newsletter
   
  LICZBA DNI: 1 (8h) stacjonarnie, on-line zależy od Twojego zaangażowania

  LOKALIZACJA: Warszawa

  CENA:
  1 dzień - Trenerzy niezwiązani z Klubem - 1300zł, Sympatycy Klubu i Członkowie grupy TTT – 1100zł, Klubowicze – 900zł.

  CENA OBEJMUJE: udział w badaniu, szkoleniu stacjonarnym i on-line, mentoring, materiały szkoleniowe, zdania, zaświadczenie o uczestnictwie, przerwy kawowe.
  Zgłoś się:
  Klubowiczów
  Sympatyków Klubu
  Grupy TTT
  Do żadnej z tych grup

   mailing
   Facebook
   Google+
   Linkedin
   znajomy
   inne
  Z poprzednich edycji
   
  Copyright 2015. All rights reserved.
  Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego