Stres w pracy trenera. Szansa czy zagrożenie? - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

TYTUŁ: Stres w pracy trenera. Szansa, czy zagrożenie?

Szkolenie prowadzą:

Marian Wątroba -  Jestem trenerem treningu interpersonalnego z wieloletnim doświadczeniem. Pracuję zarówno dla organizacji biznesowych jak i organizacji pozarządowych i samorządów.

W centrum moich zainteresowań jest człowiek jako uczestnik różnych relacji społecznych. W czasie prowadzonych przeze mnie szkoleń szczególną uwagę koncentruję na procesie grupowym, na zjawiskach interpersonalnych zachodzących w grupie, mając głębokie przekonanie, że dobre relacje w grupie owocują wysoką skutecznością uczenia. Innym problemem, którym się zajmuję to relacje pomiędzy trenerem, a uczestnikami mając przekonanie, że równe traktowanie wszystkich uczestników w ten sam sposób buduje w grupie poczucie bezpieczeństwa.
W czasie ostatnich dziesięciu latach prowadziłem lub współprowadziłem dla kilku organizacji siedemnaście edycji szkół trenerskich.
W Tenstep Polska superwizowałem pracę trenerską w szkoleniach prowadzonych dla KGHM, Gaz System, Valeo. Prowadziłem również coaching dla menedżerów tych organizacji.          
    
Piotr Babiński  - Jestem trenerem biznesu, coachem i mentorem. Doradzam firmom, uczę i wspieram menedżerów i handlowców w ich rozwoju, korzystając z własnych doświadczeń menedżerskich.  Doskonale łączę wiedzę teoretyczną z praktyką biznesową.
Jestem menedżerem z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach zarządzających (byłem m.in. Prezesem Zarządu Eduscho Polska i CEO Browaru Belgia). Umiejętności  menedżerskie w zakresie nowoczesnego zarządzania marketingowego, finansowego oraz HR doskonaliłem na stażach w Institut Français de Gestion.  
Specjalizuję się w sprzedaży i negocjacjach handlowych; przywództwie i zarządzaniu zespołem, komunikacji i asertywności, budowaniu relacji z klientem, zarządzaniu strategicznym.
OPIS: Cały ten stres, czyli – życie piękna katastrofa… (cytując Jona Kabat-Zinna). Skąd to skojarzenie z filmem Grek Zorba? Opowiemy Wam o tym na naszym spotkaniu.

W trakcie szkolenia:
-  dowiesz się, o co chodzi z tym stresem i czy temat nie jest zbyt przereklamowany
-   poznasz  elementy samoregulacji emocjonalnej oraz zależność  bodziec - reakcja
-   dowiesz się, dlaczego Tyson odgryzł ucho Holyfieldowi, czyli co warto wiedzieć o pamięci emocjonalnej
-   dowiesz się, jak reagujemy na stres i jak sobie z tym radzić
-   dowiesz się o tym, że zmiana, to jedyna rzecz, jakiej możemy być w życiu pewni

A wszystko to w oparciu o nasze bogate doświadczenia trenerskie, menedżerskie i  doradcze, ale także terapeutyczne. Dodamy do tego niezbędną szczyptę psychologii, do bouguet garni użyjemy trochę wiedzy neurologicznej. A w ramach plateau de fromage opowiemy o mindfulness, czyli praktyce uważności. Wszystko w przyjaznej, bezstresowej atmosferze i bestw ińskich okolicznościach przyrody.

DLA KOGO? Dla trenerów biznesu, trenerów wewnętrznych, coachów

TERMIN: kolejny termin nie został ustalony, zapisz się mimo wszystko, powiadomimy Cię o powtórce
 
LICZBA DNI: 1 (8h)

LOKALIZACJA: Bestwina k. Bielska-Białej (60km od Katowic, 80km od Krakowa) - zobacz na mapie

CENA: Trenerzy niezwiązani z Klubem - 470zł, Sympatycy Klubu i Członkowie grupy TTT – 420zł, Klubowicze – 370zł.

CENA OBEJMUJE: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o uczestnictwie, całodniową biesiadę.  
Zgłoś się:Klubowiczów
Sympatyków Klubu
Grupy TTT
Do żadnej z tych grup

 mailing
 Facebook
 Google+
 Linkedin
 znajomy
 inne
W Bestwinie jest nietypowo, niebiznesowo i bez zadęcia. Tutaj można się zapomnieć. Atmosfra i otoczenie cudownie wycisza i uwrażliwia, dzięki czemu wybrane szkolenia, które się tu odbywają, mają jeszcze lepsze efekty.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego