Szkolenie dla trenerów pracujących w międzynarodowych zespołach - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

TYTUŁ: Skuteczna komunikacja z obcokrajowcami

Szkolenie prowadzi:

Agnieszka Wąsik -  człowiek aplikacja, trener biznesowy, coach, wykładowca akademicki i filolog klasyczny z wyboru. Specjalizuje się w nowych technologiach i mediach społecznościowych, a także w glottodydaktyce i komunikacji międzykulturowej. Doświadczenie zdobywała m.in. w placówkach dyplomatycznych, korporacjach międzynarodowych, na uniwersytetach i w placówkach oświatowych (w Polsce, USA i na Węgrzech). Od 2016 roku prowadzi w Warszawie centrum edukacyjne dla obcokrajowców (polskidokwadratu.pl). Szkoli na żywo i online ludzi z sześciu kontynentów świata.

OPIS: Uczestnicy poznają metody efektywnej komunikacji z obcokrajowcami, dowiedzą się, jak skutecznie nawiązywać kontakt z klientem, gdy pojawia się bariera językowa, oraz jakich błędów unikać, gdy obcokrajowiec mówi do nas po polsku. Dzięki tej wiedzy trener zminimalizuje niezręczne sytuacje na szkoleniu, łatwiej będzie zarządzać konfliktami i zwiększy skuteczność uczenia osób obcego pochodzenia.
Uwaga: szkolenie będzie realizowane w języku polskim.

DLA KOGO? Szkolenie jest dedykowane trenerom pracującym z międzynarodowymi zespołami, szkolącym grupy, w których przynajmniej część osób jest obcokrajowcami.

    
TERMIN: Jeżeli interesuje Cię to szkolenie zapisz się korzystając z formularza poniżej. Otrzymasz powiadomienie, gdy zostanie ustalony termin.
 
LICZBA DNI: 1 (8 h)

LOKALIZACJA: Warszawa, ul. Smolna 4

CENA: Trenerzy niezwiązani z Klubem - 300zł, Sympatycy Klubu i Członkowie grupy TTT – 250zł, Klubowicze – 200zł.

CENA OBEJMUJE: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o uczestnictwie, dwie przerwy kawowe.  
Zgłoś się:Klubowiczów
Sympatyków Klubu
Grupy TTT
Do żadnej z tych grup

 mailing
 Facebook
 Google+
 Linkedin
 znajomy
 inne
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego