Prowokacja w pracy trenera - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

TYTUŁ: Prowokacja w pracy trenera
    

Szkolenie prowadzi:

Paweł Łaszkiewicz - psycholog, psychoterapeuta, trener, żeglarz. Od 14 lat prowadzi warszaty rozwojowe dla młodzieży i dorosłych. Zakochany w psychodramie, technikach kreatywnych, improwizacji.  W swoich szkoleniach wykorzystuje zarówno psychoterapeutycze oko jak i abstrakcyjne poczucie humoru. Prowokator, łapacz ukrytych znaczeń, mistrz ciętej riposty, łowca życiowych okazji, Lajkożerca. Fan Niny Simone i Doktora House’a.
OPIS: Prowokacja = kontakt + dobra intencja + humor (dużo humoru)
Jeśli czujesz że drzemie w Tobie dusza prowokatora, chcesz potestować swoje prowokatywne umiejętności, poznać narzędzia i założenia pracy prowokacją, nie boisz się trudnych tematów (a może właśnie się boisz, a nie chcesz się bać), chcesz zwiększyć swoją skuteczność w pracy z ludźmi, lubisz się śmiać, chcesz sprawniej motywować innych do działania - ten warsztat jest właśnie dla Ciebie.
Jeśli sądzisz, że nie dasz rady być prowokatorem - z pewnością (!) masz rację – przyjdź i udowodnij mi, że się do tego nie nadajesz :-).

Na warsztacie:
  • poznasz założenia pracy prowokacją
  • poznasz i przetestujesz narzędzia prowokatora
  • doświadczysz na sobie prowokacji
  • doświadczysz zbawiennego wpływu poczucia humoru w relacjach
  • zastanowimy się nad granicami prowokacji w relacjach
  • zaadoptujemy narzędzia do Twojej pracy

Korzyści (poza oczywistymi płynącymi z poznania nowych narzędzi)
  • zwiększenie dystansu do siebie
  • zwiększenie umiejętności rozładowywania napięcia i mówienia o trudnych sprawach w bezpieczny sposób,
  • zdobycie/zwiększenie umiejętności oddawania innym odpowiedzialności za nich samych

Pierwszy dzień – założenia pracy prowokacją, kreatywne rozgrzewki, podstawowe narzędzia pracy prowokatora, prowokacja w kontakcie indywidualnym i w pracy z grupą.
Drugi dzień - jeszcze więcej narzędzi – idziemy głębiej, mocniej, bardziej – testujemy i ćwiczymy techniki pracy prowokatywnej z grupą.

Warsztat składa się z dwóch modułów, gdzie drugi dzień jest pogłębieniem i poszerzeniem wiadomości z pierwszego. Jeśli chcesz tylko przekonać się czym jest prowokacja i czy jest dla Ciebie możesz przyjść tylko na jeden dzień. Jeśli chcesz doświadczyć i przetestować więcej – zapraszam na całość.

DLA KOGO? Dla trenerów, którzy chcą wykorzystać narzędzia prowokatywne w swojej pracy, szczególnie dedykowane osobom, które chcą wpływać na postawy uczestników swoich szkoleń.

TERMIN: Jeśli jesteś zainteresowany/a tym szkoleniem, wypełnij formularz poniżej, otrzymasz wiadomość, gdy termin zostanie ustalony.
 
LICZBA DNI: 2 (16h)

Uwaga: istnieje możliwość wzięcia udziału tylko w pierwszym dniu warsztatu.

LOKALIZACJA: Dowolna

CENA:
Trenerzy niezwiązani z Klubem - 2 dni 700zł (1 dzień 400zł),
Sympatycy Klubu i Członkowie grupy TTT – 2 dni 600zł (1 dzień 350zł),
Klubowicze – 2 dni 500zł (1 dzień 300zł).

CENA OBEJMUJE: udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o uczestnictwie, dwie przerwy kawowe każdego dnia.
Zgłoś się:

 mailing
 Facebook
 Google+
 Linkedin
 znajomy
 inne
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego