Zobacz co myślą o naszych szkoleniach uczestnicy - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

Uczestniczyłeś/aś w naszym szkoleniu?

Podziel się opinią

Opinie o naszych szkoleniach

Szkolenie polecam wszystkim, którzy pracują z głosem. Dużo praktycznych ćwiczeń i porad, które wprowadzone w życie pozwolą lepiej wykorzystywać i dbać o głos. Marta jest doskonałym trenerem - ma nie tylko ogromną wiedzę, ale potrafi ją również przekazać, dbając przy tym o świetną atmosferę na szkoleniu. Na pewno wykorzystam poznane ćwiczenia w pracy i chętnie zapiszę się na część drugą ;)

Anna Pałkus
dokumentalista, szkoleniowiec
Comarch


Bardzo wartościowy warsztat, który polecam z całego serca. Wystarczy,  kiedy trenerka Marta Jeż się przedstawi i słysząc jej głos, już wiesz,  że trafiłaś/-eś do odpowiedniej osoby :) Na szkoleniu dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy na temat głosu,  zrobiliśmy dużo praktycznych ćwiczeń do codziennego stosowania i  dostaliśmy bardzo przydatny zeszyt ćwiczeń, który z pewnością zostanie  ze mną na bardzo długo. Najważniejsza jest oczywiście praktyka, więc  teraz codziennie w samochodzie robię dużo "głupich" min. Czego się nie  robi dla głosu;). Wszak to nasze podstawowe narzędzie pracy.

Renata Driscoll
Trener biznesu & Coach


Trenerka profesjonalnie przygotowana do zajęć. Było kolorowo, duża ilość  ćwiczeń, wszystko ze strukturą i wynikające jedno z drugiego. To była  przyjemność uczestniczyć w szkoleniu Kariny :)

Aleksandra Teliszewska
trener/psycholog/coach ICC


Gorąco polecam szkolenie wszystkim trenerom, którym zależy na  wykorzystaniu kreatywnych metod uczenia do przekazania mega istotnych  zagadnień szkoleniowych. Chcę podkreślić, że było dużo zabawy, śmiechu,  inspiracji, ciekawych ćwiczeń:) Po szkoleniu każdy uczestnik stwierdzi,  że ma zdolności plastyczne :)

Iwona Dąbrowska
Coach Kryzysowy/Trener


Szkolenie polecam każdemu trenerowi, który chce podnieść atrakcyjność i  efektywność swoich szkoleń. Szkolenie pozwoli mi na przekazywanie wiedzy  produktowej i procesowej w jasny sposób. Miałam już okazję wypróbować  poznane techniki podczas ostatniego mojego szkolenia - mimo licznej  grupy przekazywanie wiedzy było bardziej efektywne. Prowadząca po  mistrzowsku przekazuje swoją wiedzę. Dziękuję!

Patrycja Rzeźnik
Trener wewnętrzny, PZU


Polecam! Znakomita prowadząca - mistrzowska dydaktyka i metodyka,  świetna atmosfera! Żałuję,  że ten czas tak szybko minął. Nie mogę  uwierzyć w dobrą jakość swoich prac. Dziękuję Edyta!

Beata


Było  mi niezwykle miło wziąć udział w szkoleniu o stylach myślenia FRIS.  Karina Klar-Świderska od wejścia zaraża swoim entuzjazmem, więc trudno  nie mieć na tym szkoleniu dobrego humoru. Przekazywana rzeczowo teoria  jest przeplatana licznymi aktywnościami angażującymi uczestników. Było  rewelacyjnie!

Agnieszka Wąsik
Trener i coach


Polecam bardzo każdemu kto chce podnieść atrakcyjność i efektywność  swoich szkoleń, a także działań marketingowych (własnych jako  freelancera lub dla klienta). Grywalizacja, a przede wszystkim sposób  prowadzenia szkolenia pomaga wyjść z własnym gotowym pomysłem na  realizację swojego projektu. Okazje się, że grywalizacja to nie tylko  quiz z punktami, ale cały zestaw wskazówek, które zwiększają szansę na  zwiększenie motywacji do działania uczestników szkoleń, projektów,  pracowników i klientów. Wiedzy nie da się po prostu przeczytać gdzieś w  książce, bo na szkoleniu jest wiele momentów "aha".  Dziękuję prowadzącej za odpowiedzi na trudne pytania i świetnie ułożony  program szkolenia. Poza tym przyjazna atmosfera na szkoleniu pozwala na sprawdzenie swojego  pomysłu na uczestnikach szkolenia i za to także bardzo dziękuję :)

MARTA FIŁOŃ
TRENER BIZNESU SPA&BEAUTY


Szkolenie Testy osobowe - trener prowadzący Karina Klar-Świderska. Poza  jak zawsze wspaniałą atmosferą co jest ważne :-) materiał do  wykorzystania w wielu grupach i celach. Począwszy od integracji i  poznania np. nowych pracowników w zespole, po testy które dostarczają  głębszej wiedzy na bazie której można tworzyć zróżnicowane osobowościowo  jak i umiejętnościowo zróżnicowane grupy realizujące złożone projekty.  Polecam - szkolenie jednodniowe, nie przeładowane materiałem, dobrze  zorganizowane i zarządzone przez trenera!

Mariusz Pająk
Trener wewnętrzny
Gaspol S.A.


Byłam na szkoleniu Obraz i metafora w pracy trenera. Temat ciekawie ujęty i porządkujący wiedzę. Profesjonalne prowadzące.  Wspaniała atmosfera pracy i otwartość na wzajemne inspiracje.

Marzena Stachura-Kozakiewicz
Trener, badacz.
ricoler Marzena Stachura-Kozakiewicz


Jestem członkiem Klubu Trenerów Biznesu od 6 lat i jest to dla mnie  wspaniała okazją do doskonalenia umiejętności trenerskich, do wymiany wiedzy, do  poznawania trenerów – profesjonalistów.
Od czasu, kiedy szkolenia pojawiły się w ofercie Klubu uczestniczyłam w 6  różnych warsztatach/szkoleniach.
Co cenię w tej klubowej inicjatywie:
Różnorodność i przydatność tematów - jest z czego wybierać i każdy może  znaleźć temat wzbogacający jego wiedzę i umiejętności trenerskie.
Prowadzący to sprawdzeni i wiarygodni trenerzy, a to jest gwarancją jakości  i rzetelności realizacji programu.
Atrakcyjna cena, zwłaszcza dla członków Klubu  Trenerów.
Przejrzystość oferty - dokładna informacja dotycząca tematu,  terminu, miejsca, ceny szkolenia etc.
Łatwość dostępu do w/w informacji – mailing, Fb, LinkedIn.
Szybki i prosty kontakt z organizatorem – mail informacyjny, instrukcja  zgłoszenia na szkolenie oraz instrukcja sposobu płatności, a przed szkoleniem  informacja ze szczegółami organizacyjnymi.

Reasumując: wysoka jakość i profesjonalizm na każdym etapie.
Polecam każdemu profesjonalistów z Klubu Trenerów Biznesu.

Dorota  Czołak
EDUFORCE
www.eduforce.pl

Byłam na szkoleniu z Grywalizacji dla trenerów. Świetne i merytoryczne szkolenie, na którym Urszula Rudzka-Stankiewicz  wprowadza nas w świat grywalizacji, mechanik z tego obszaru i przykładów  zaczerpniętych ze swojej praktyki trenerskiej. Szkolenie dało mi  możliwość rozwoju w tym obszarze, inspiracji i doskonalenia technik,  które dzisiaj stosuję. Serdecznie polecam wszystkim trenerom,  nauczycielom i osobom, które pracują z grupami, a chcą swoje szkolenia  oprzeć na zaangażowaniu i efektywności.

Karina Klar-Świderska
Starszy trener
BZWBK Leasing SA


Agnieszko i Xeniu, bardzo dziękuję za inspirujące i kreatywne warsztaty. Bardzo polecam szkolenie "", prowadzone przez Agnieszkę Wąsik. Agnieszka w bardzo interesujący i jasny sposób przedstawiła m.in. wiele nowych aplikacji, które fantastycznie mogą być  wykorzystane w naszej pracy. Żałuję, że dopiero teraz mam do nich dostęp. Nie przegapcie tego szkolenia!
Xenia, dzięki za wspaniałą organizację, opiekę i super przekąski.

Jadwiga Moszyńska
Trener biznesu & Coach kariery

Warsztat  Edyty Madej „Myślenie wizualne w pracy trenera” realizowany w ramach  Klubu Trenerów Biznesu to dla mnie początek przygody z „rozruszaniem  ręki”. Głowa pracuje od dawna, a z ręką łatwo nie jest. Wewnętrzny  krytyk hodowany od czasów wczesnej podstawówki zrobił dobrą robotę,  przekonując, że rysowanie przeznaczone jest dla nielicznych, którzy mają  „to coś”.  Edyta załatwiła go w 5 sekund a kolejne godziny wykorzystała  na to byśmy po prostu rysowali. Bo się da. I wychodzi – serio :) W tygodniu następującym po spotkaniu z Edytą, na każdym swoim  warsztacie robiłam efekt WOW rysując na flipach proste rysunki,  wykorzystując cienie, litery…  Cudowna umiejętność :) Ale jeszcze bardziej zachwyciły mnie sketchnotki, które na pewno jeszcze będę ćwiczyć.

Anna Łaniecka
Trenerka/Coach

O szkoleniu :
Byłam, widziałam, doświadczyłam. To szkolenie to petarda! Jak ja sobie  dotychczas bez tych wszystkich aplikacji radziłam?  I dlaczego nikt nie  mówił, że to takie proste????  dzięki, Agnieszka Wąsik

Xenia Wiśniewska

Byłam na warsztacie "Testy osobowościowe do pracy z  uczestnikami szkoleń" i całym sercem polecam udział w tym szkoleniu. To extra dawka bardzo bardzo pożytecznej, a nawet niezbędnej dla  trenera i coacha. Dzięki testom, które omawia Karina zbudujecie  efektywny i energetyczny warsztat, który nie pozostawi uczestnika  obojętnym i będzie dla niego bardzo pomocny w życiu zawodowym i  prywatnym. Wszystkie testy omawiane i testowane na nas osobiście:P (z  dużym powodzeniem!) są darmowe i nie trzeba się certyfikować za ciężkie  pieniądze, aby ich używać. To ważne.

Karina serwuje nam wiedzę w  przesympatyczny i łatwo przyswajalny sposób. Na dodatek to trenerka z  wielkim sercem, która zaopiekuje się Tobą, jak nikt. Dużo się nauczyłam,  świetnie się bawiłam i jeszcze użyłam towarzysko. A jak naładowałam  akumulator! Skorzystajcie - nie pożałujecie!"

Iza Sarna, Coach Dobrych Nawyków, Trenerka FRIS

Beata i Karina, wielkie podziękowania za bardzo profesjonaly warsztat  oraz jego organizację. Wszystko pięknie dopięte na ostatni guzik -  fajne miejsce oraz obfite przerwy kawowe.
Karina, dzięki za interesujące warsztaty, za podzielenie się swoją  ogromną wiedzą, za stworzenie przestrzeni do kreatywności, refleksji  oraz dzielenia się dobrymi praktykami. Było super miło i interesująco  !!!

Jadwiga Moszyńska
Trener & Coach Biznesu


Wiosną 2017 r. uczestniczyłam w dwóch warsztatach w ramach KLUBU TRENERÓW BIZNESU: „Trener wewnętrzny w organizacji” (trenerka: Karina Klar-Świderska) i „a” (trenerka: Agnieszka Wąsik).

Karina jako  doświadczona trenerka daje bardzo spójny obraz wyzwań związanych z pracą trenera wewnętrznego w dużej organizacji. Wykorzystuje sprawdzone przez siebie metody warsztatowe, jednocześnie będąc bardzo uważną na proces grupowy i ludzi, z którymi pracuje.  Dzieli się wiedzą, dobrymi praktykami, tworzy inspirującą do pracy atmosferę.  Myślę, że z warsztatu – narzędziowo i rozwojowo skorzystają nie tylko trenerzy wewnętrzni. Warto!

Warsztat „Nowe technologie w pracy trenera” to spora pigułka naprawdę przydatnej wiedzy i umiejętności. Tym bardziej cenna, że przekazywana przez trenerkę, dla której ten temat to prawdziwa pasja. Nie trzeba być zaawansowanym w temacie nowinek by w nim uczestniczyć. Poczucie humoru trenerki ułatwia okiełznanie wszelkich technologii. Naprawdę dobrze zainwestowany czas i pieniądze. Z niecierpliwością czekam na kontynuację tematu 😊

Anna Łaniecka
/ Trener/ Coach/ Learning& Development Specialist
Z ankiet poszkoleniowych
Podsumowanie programu - rok 2017

W programie Uczymy Trenerów z Doświadczeniem, w roku 2017 zrealizowaliśmy 21 otwartych szkoleń specjalistycznych, w których wzięło udział 124 trenerów. Grupy są kameralne, atmosfera sprzyjająca interakcjom i wymianie, a my trzymamy poziom. Pytamy po każdym szkoleniu, czy uczestnicy poleciliby nasze warsztaty i czy wykorzystają w praktyce nowe kompetencje. Korzystamy z NPS. W uproszczeniu, jeśli uzyskuje się w NPS wynik dodatni, jest dobrze, a jeśli wynik wynosi 50 lub więcej, jest doskonały. My mamy za rok 2017 - 87.

A oto nasze wyniki:
Podsumowanie programu - rok 2016
    
Klub Trenerów Biznesu istnieje od stycznia 2012 roku. Od początku organizowaliśmy spotkania/warsztaty dla trenerów. Do końca 2016 roku odbyło się ich 26. Od 2014 roku zaczęliśmy również zapraszać trenerów na szkolenia jedno lub dwudniowe niezależnie od cyklicznych warsztatów klubowych. We wrześniu 2016 roku zebraliśmy nasze wieloletnie doświadczenia w postaci programu Uczymy Trenerów z Doświadczeniem. Program tym różni się od poprzednich szkoleń, że jest spójny pod względem grupy docelowej, zasad regulaminowych i oceniania. Od września do grudnia 2016r. Zaprosiliśmy trenerów na 9 różnych szkoleń, 7 z nich zostało zrealizowanych, 2 niestety musieliśmy odwołać z powodu zbyt małej liczby chętnych.

Może 7 szkoleń nie jest ogromną liczbą, możemy jednak pochwalić się jakością naszej wspólnej pracy. Każde szkolenie jest oceniane pod wieloma względami, korzystamy ze skali NPS. Pracujemy z bardzo wymagającą grupą, z doświadczonymi trenerami, którzy doskonale orientują się w meandrach sztuki trenerskiej i mają konkretne oczekiwania wobec prowadzących. Tym bardziej jesteśmy dumni z uzyskiwanych rezultatów.
Jednocześnie mamy świadomość, że nawet najlepszy trener i najciekawsza wiedza nie każdemu się spodoba. Jesteśmy różni, mamy własne oczekiwania i czasem nieodgadnione standardy.

Oto nasze wyniki:
    
Metodologia – przeczytaj a zrozumiesz co widzisz powyżej!
Badanie przeprowadzone zostało z wykorzystaniem skali NPS. Klasyczne pytanie NPS brzmi:
„Na ile jest prawdopodobne, że polecisz usługę/towar/markę/firmę swojemu znajomemu?”
Powyżej pytanie to jest oznaczone kolorem.
Odpowiedzi respondenci udzielają w skali od 0 – zdecydowanie nie polecę do 10 – zdecydowanie polecę. Jest to skala porządkowa.
10 i 9 – Promotorzy, osoby, które same i bez zachęty będą dzielić się pozytywną opinią oraz korzystać z usług/towarów.
8 i 7 – Neutralni, osoby, które zapytane o opinie będą wymieniać zarówno korzyści jak i wady
6 – 0 – Krytycy, osoby, które same i bez zachęty będą dzielić się negatywną opinią
NPS – wartość w postaci punktów procentowych, która pozwala na ocenę kondycji marki/firmy. Pytanie służy do badania satysfakcji klienta, a jego wyniki przekładają się bezpośrednio na kondycję i ekonomię marki/firmy. Z metaanaliz wynika, że jeśli NPS >12,5 marka/firma będzie się rozwijać i coraz lepiej sprzedawać. NPS ujemne zwiastuje upadek. Jednak wartość graniczna zależy od specyfiki tego co badane. Nie dotarliśmy do metaanaliz dla branży szkoleniowej. W ramach dyskusji wśród badaczy doszliśmy do wniosku, że w przypadku szkoleń i konferencji NPS powinien być wyższy niż 12,5. Jest to jednak tylko opinia nie poparta badaniami.  
Ciekawostka: czołówka najlepszych marek amerykańskich osiąga NPS w przedziale 50-70pp Są to takie marki jak: Apple, Harley-Dawidson, Amazon. NPS szkoleń w ramach programu Uczymy Trenerów z Doświadczeniem w 2016r. wyniósł 85pp., za rok 2017 - 87pp.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego