Hotele wieczorową porą - Artykuly - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

Hotele wieczorową porą

Opublikowany przez w trudne sytuacje szkoleniowe ·
Tags: trener

Dziś na skrzynkę mailową Klubu przyszło takie oto pytanie:

Co robicie wieczorem w hotelu? Jakie macie sposoby na bezbolesne spędzenie tego czasu?Szkolenia bardzo często są dwudniowe. Jedzie się gdzieś bliżej lub dalej od domu. Pierwszego dnia szkolenie kończy się o 16:00 lub 17:00, godzinka na ogarnięcie się i potem cała wieczność do północy.
Po całym dniu szkolenia nie mam już siły na zwiedzanie okolicy lub pracę. Nie wiem co ze sobą zrobić w obcym mieście, w hotelu wieczorową porą.

Odpowiedzi zebrane z FB:

Anna Kędzierska Od wczoraj się zastanawiam, czy te wieczory w hotelu to dla mnie kłopot. I wiem na pewno, że uważam je za błogosławieństwo. Im było trudniej na szkoleniu, tym więcej potrzebuję przestrzeni na refleksję. To dla mnie też czas na "telefon do przyjaciela" i koleżeńską superwizję. Jesli w hotelu jest kompleks relaksacyjny - korzystam. Jeśli nie, i faktycznie nie mam siły na spacer i zwiedzanie okolicy (a to raczej rzadkość, bo zdecydowanie lubię iść przed siebie, wtopić się w tłum, zrobic kilka zdjeć, to wykorzystuję ten czas na rzeczy, na ktore na co dzień zwyczajnie niego brakuje. No i mam jeszcze jeden patent. Od jakiegoś czasu zabieram do pracy moją rodzinę. Więc do 16 pracuję, a potem mamy wakacje :)))

Piotr Gabrysz Oglądam disco polo w TV:-) Niesamowite. Robię to tylko w hotelu. Ostatnio pobiłem rekord-pół godziny:-)

Marek Ciastoch Zwykle w miejscowościach, lub w nieodległej okolicy, w których odbywają się spotkania, znajdują się hotelowe SPA lub kryte baseny. Jeśli lubisz pływać, jest to świetny relaks ( sauna, masaż itp).

Beata Jakubowska Przypomniało mi się, jeden znajomy trener uwielbia rozpoczynać dzień od aktywności fizycznej, a wśród innych najbardziej lubił basem. Chłopina nie może pogodzić się z irracjonalnym podejściem niektórych hoteli. Basen czynny od 10:00, 12:00, równie bywa. A on chciałby pływać o szóstej. Nie ma takiej opcji. Tym czasem, gdyby mu powiedzieli, dobrze ale będziemy otwierać specjalnie dla Pana. Rozumie Pan, że są z tym związane dodatkowe koszty, musimy zapłacić ludziom, którzy przyjdą extra do pracy. Koszty wynoszą... On by zapłacił, nawet dużo1 komentarz
Beata
2014-09-17 07:54:52
Gapię się bezmyślnie na FB, bo tu wszystko jest szybko, krótko i nie trzeba się koncentrować.

Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego