0%
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

ZloTTT 2019: Formatka dla Prowadzących

Cześć :)

 

Cieszymy się, że chcesz do nas dołączyć, jako Prowadzący / Porwadząca warsztat na ZLOTTT 2019. Za chwilę zaprosimy Cię do opisania Twojej propozycji, wcześniej jednak kilka ważnych informacji:

 

CZAS TRWANIA

  • W tym roku każdy warsztat trwa 2,5 godziny
  • Możesz w tym miejscu zaproponować też inne inicjatywy niż tradycyjny warsztat, gry, konkursy, aktywności rozmaite

 

IDEA / ZAŁOŻENIE 

  • ZLOTTT to miejsce wymiany doświadczeń, nauki i spotkań trenerów. To nasze święto, gdzie bezinteresownie dzielimy się tym co w nas najlepsze. Warsztaty, które proponujemy muszą spełnić bardzo prosty ale ważny warunek - uczestnik ma po takim warsztacie mieć dla siebie kompletną korzyść, bez konieczności kupienia czegokolwiek.
  • Gdy bierzemy udział w warsztatach, lubimy wynieść z nich coś, co możemy od razu zastosować: metodę, sposób, technikę, sformułowanie lub zrozumienie, które rozwinie nasze możliwości. Zależy nam, by uczestnicy otrzymali podczas warsztatów coś bardzo praktycznego: raczej narzędzia do zastosowania niż np. wzrost świadomości w określonym temacie.
  • I dla pewności, że tak samo rozumiemy warsztaty - krótka definicja: WARSZTAT to intensywna forma nauki, gdzie uczestnicy uczą się dzięki swojej aktywności, doświadczaniu i osobistych przeżyciach. Warsztat cechuje wysoki poziom interakcji między uczestnikami w grupie i branie odpowiedzialności za proces uczenia się.

 

CO BĘDZIESZ OPISYWAĆ?

Formatka zawiera trzy części:

  • część merytoryczną (opis warsztatu i korzyści z niego),
  • informacje o prowadzącym (notka, zdjęcie, kontakt),
  • aspekty organizacyjne (terminy i Twoje potrzeby).

 

Jeśli będziesz mieć pytania lub wątpliwości związane z wypełnieniem formatki - pisz / dzwoń do Magdy Robak:

mail trenertrenerowi@gmail.com

enlightened +48 607 380 439

 

A teraz zapraszamy do wypełniania - enjoy!

 

Miłego dnia - czekamy na Ciebie :)

ZloTTTTeam

W tej ankiecie jest 12 pytań.