Cykl warsztatów dla osób prowadzących zajęcia online. - Klub Trenerow Biznesu

Przejdź do treści

Menu główne:

TYTUŁ: Akademia aktywizacji online

Szkolenie prowadzi:

Karina Klar-Świderska - Senior Trener, prakyk, specjalista od edukacji dorosłych. Absolwentka studiów trenerskich na kierunku: Trener rozwoju osobistego i zawodowego, absolwentka studiów MBA. Obecnie jako trener wewnętrzny w organizacji finansowej, prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji, sprzedaży, szkolenia produkowe. Posiada wieloletnie doświadczenie trenerskie.

    
OPIS:
Tematyka poszczególnych modułów to tylko "wymówka", celem każdego spotkania jest poznanie szeregu sposobów na prowadzenie zajęć online w sposób angażujący uczestników. Warsztaty nie są oparte na teorii i aktywnościach dla samej rozrywki. Zapraszamy do doświadczenia jak można online przeprowadzić warsztat merytoryczny, efektywny dzięki zaangażowaniu udzeników.

DLA KOGO:
Dla każdego trenera, nauczyciela, edukatora, osoby która porowadzi edukację online.

Poszczególne moduły nie łączą się ze sobą merytorycznie, można wziąć udział w dowolnym lub we wszystkich.

Moduł: Projektowania szkoleń online na przykładzie wykorzystania historii i metafory

Projektowanie  szkoleń w formie zdalnej, wymaga od trenera zaanngażowania tak samo jak  praca na sali szkoleniowej. Do dyspozycji mamy jednak inne narzędzia,  inne możliwości- każde szkolenie można "przemodelować " do formy  zdalnej, dbając jednocześnie o zachowanie merytoryki i doświadczenia.
Jak zrobić to skutecznie? Co pomoże osiągnąć nam cele szkolenia? Tego  właśnie dowiesz się podczas modułu dotyczącego projektowania szkoleń,  otrzymasz też worek pomysłów jak to zrobić przy pomocy narzędzi, które  są bezpłatne i dostępne "od ręki", a jednocześnie podnoszą atrakcyjność szkoleń w formie zdalnej.

Moduł  Trener wewnętrzny 2020, czyli jak projektować szkolenia  wewnętrzne i procesy wdrożeniowe w nowej rzeczywistości

Role trenera  wewnętrznego ulegają przemianie, zmieniająca się dynamicznie  rzeczywistość to nie tylko szkolenia online ale także całe procesy  wdrożeniowo-rozwojowe, za które odpowiadają działy Learning  &Development podlegają przemianie. Inaczej planujemy dzisiaj  harmonogramy szkoleń, budżetujemy środki,  definiujemy potrzeby. Jak to  zrobić efektywnie i skutecznie, jak przemodelować szkolenia, które  jeszcze rok temu organizowaliśmy na sali szkoleniowej tak aby dostarczyć  uczestnikom niezbędne pakiety wiedzy i umiejętności?? Podczas szkolenia  poznasz narzędzia i zasady projektowania szkoleń w organizacji oraz  otrzymasz wskazówki dotyczące pracy trenera wewnętrznego w aktualnie  zmieniających się warunkach.

Moduł Testy w pracy trenera, czyli jak pracować z narzędziami wspierającymi kompetencje uczestników szkoleń

Testy  badające predyspozycje czy też cechy uczestników szkoleń, mogą bardzo  pomóc nam trenerom w budowaniu ścieżki rozwoju lub wesprzeć nas w pracy  na mocnych stronach z uczestnikami szkoleń. Do wykorzystania zarówno na  szkoleniach sprzedażówych, z komunikacji, pracy z klientem czy innych  rozwojowych. Jaka dzisiaj wygląda rynek testów, jakie są najczęściej  spotykane, które są wiarygodne ?  Przez ostatnie lata zajmowała mnie ta  tematyka i jako trener podczas szkoleń wykorzystuję testy i  kwestionariusze z uważnością i rozwagą, dbając o dobór narzędzi. Jeśli  chcesz poznać je bliżej- zapraszam! Wzmocnisz i rozwiniesz swój warsztat  trenerski.PLATFORMA: https://meet.amtl.eu/b jest głównym miejscem spotkań, w trakcie warsztatów będziemy także korzystać z innych platform lub aplikacji umożliwiających pracę warsztatową.

CENA: za 1 moduł - Klubowicze 150zł, pozostałę osoby 200zł

Zgłoś się:
Klubowiczów
Nie należę

 mailing
 www.klubtrenerowbiznesu.pl
 Media Społecznościowe
 wyszukiwarka google
 znajomy
 inne

 25.11.2020
 02.12.2020
 09.12.2020
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego